YBWEB03

Oyuncu

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 02.01.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 39012 Görüntüleme

İş Tanımı

İş Tanımı
Merhaba Sayın Aday,
Mayadroom Ajans 18 Yıldır Tv Sektörüne Yardımcı Oyuncu, Konuk Oyuncu, Ana Cast, Reklam Filmlerine oyuncu Cast Hizmetinin Yanı Sıra Ülkemizin Önde Gelen Kareografilerinin Düzenlemiş Olduğu Defile'lere Model ve Manken Hizmeti ile Fuar ve Organizasyonlara Hostes ve Host Hizmetlerini Sağlayan Kuruluştur. Türkiye'de Her Sene Çekilen 35 Tv Dizisinin 30'una, En Kalibreli Sinema ve Reklam Filmlerine Tek Kurum Olarak Hizmet Sağlayan Mayadroom Ajans Mecidiyeköy Genel Merkezli Olup Ortaklar Caddesinde 7 Katlı Bir Cast Ofisine Sahip, Genelinde 200 Personeline İstihdam Alanı Sağlamaktadır..
www.mayadroomajans.com

Aranan Nitelikler

Görsel Çalışmalarda Bende Varım Diyorsanız, sevdiğiniz Dizilerde Rol Alabilme Şansı İle Aynı Zamanda Ek Gelir Elde Edebilirsiniz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BENZER TÜM İLANLAR

MAYADROOM AJANS

Mayadroom Ajans: Tv sektöründe 18 yıldır faaliyet gösteren tüm ulusal kanallarda yayınlanan dizi , program , sinema ve reklam filmlerinde oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti veren sezonda tv ve sinema sektöründe işleyen en az 25 projeye tekelden hizmet veren istikrarlı bir firmadır ; OHSAS 18001 ve ISO 9001
Kalite Yönetim Belgelerine Sahip İlk Oyuncu,
Model ve Hostes Ajansıdır

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları