Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satınalma Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
  • 09.05.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1590 Görüntüleme

İş Tanımı

-İlaç sektöründe üretim faaliyetinde bulunan şirketimizin idari ve üretime yönelik her türlü ihtiyacın gerektiğinde yurt içi  ve yurt dışı olarak temininden sorumludur. Teknik bakım yönetimi ihtiyaçları öncelikli olmak üzere ,  Kımyasal API ,yardımcı hammadde ,analiz cihaz ve ekipmanları ,GMP 'ye uygun uretim sarf malzemelerı ,Dezenfektan , Gıda,  Bilgi İslem Ekipmanları, Kıyafet ,ISG ekipmanları ,Kırtasiye sarfları ,Ambalaj Malzemeleri ,Genel İsletme Sarf Malzemeleri gibi alanlarda her türlü ürün ve hizmet talebınin zamanında karşılanmasını sağlar.

-Satınalma Uzmanı bu görevleri yürütürken farklı kaynaklardan etkili ve sağlıklı piyasa arastırması yapar. İlgili talep teklif ve siparişler ile ilgili her türlü belgeyi düzenli olarak dosyalar.

-Gerektiğinde taleplere bağlı olarak yurt dışı satınalma konusunda termin ve ithalat süreçlerini yürütür. İlgili ithalat dosyalarını oluşturur ve belgelerin sisteme doğru ve zamanında girişlerini yaparak mali işler bölümü ile koordineli çalışır.

-İlgili çalışmalarda genel kabul gören bütçe ve yatırım teşviğine bağlı olarak çalışmalarını yürütür.Düzenli olarak gerekli raporlamaları sağlar. Onaylı tedarikçilerin denetimlerıne katılır ve yıl sonu değerlendirmelerini yapar. Kalite denetimleri, alt hedefler ve bölüm hedefleri için gerekli her türlü hazırlığı ve katkıyı sağlar.

-Öğrenmeye açık, yenilikçi  bir anlayış ile bölümlerin her türlü sorunlarına karşı çözüm geliştirir ve şirketin tedarikçilere karşı temsilcisi olma görevini yürütür.

-Çalışmalarının optimum fayda ile sonuç odaklı ve etik çalışma temelinde yürütülmesini sağlar.

Aranan Nitelikler

 

-Teknik üniversitelerin tercihen Kimya, Kimya Mühendisligi ,Endüstri Mühendisligi , İstatistik, İktisat, İşletme ve benzeri bülümlerinden mezun olmak.

-Dönemsel çalışabilecek,

-İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak.

-Yeni mezun , tercihen 3 yıl yurt içi ve/veya yurt dısı satınalma tecrubesine sahip olmak.

-İnsan iliskileri ust duzeyde ,yogun is temposuna uyumlu calısabılecek ,takım calısmasına yatkın ,sonuc odaklı ,pazarlık yönü kuvvetli ve öğrenmeye açık olmak.

-ERP, Office programları ve raporlama konusunda bılgı sahıbı olmak.

-Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR