Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kat Görevlisi
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Son 1 Hafta
Kampüs Teknik Personeli
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Son 1 Ay
Okul Öncesi ve İlkokul Müdürü
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Son 1 Ay
Kampüs Müdürü
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Son 1 Ay
Okul Müdürü
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası...
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

İdari İşler Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası
 • 08.04.2019
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 5553 Görüntüleme
MEKTEBİM KOLEJİ İdari İşler Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

Mektebim Okulları; yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur. Nitelikli eğitim anlayışıyla tüm öğrencilerini hem akademik hem sosyal yönden yurt içinde ve yurt dışında toplumun her zaman en önde gelen bireyleri olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. 30.000’e yakın öğrenci, 65 kampüs ve Anaokulu, İlkokul, Ortaokul,Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesinden oluşan 208 okulumuzdaki her biri alanında uzman ve eğitime adanmış eğitimci kadromuzla geleceği tasarlıyoruz.

 • Kampüslerin tesis giderlerinin hizmette aksama yaşanmayacak şekilde en düşük maliyetlere azaltılması için gerekli aksiyonların alınması,
 • Aylık kampüs tesis giderlerinin bütçesinin hazırlanması, varyans analizlerinin yapılması ve raporlanması
 • İdari işler kapsamında değerlendirilen temizlik, güvenlik, yemekhane, ulaşım, teknik bakım, bina bakım onarım gibi alanlarda kurum prosedür ve politikalarının oluşturulmasıKurumun ihtiyaçlarını belirleyerek, iç planlamaların yapılmasıKurumun idari işler süreçlerinde koordinasyonunun sağlanması, gerekli araç ve gereçlerin takip edilmesi
 • Stok kontrolü ve sayım işlerinin (mobilya, demirbaş, elektronik cihaz sayım ve gönderim işleri) gerçekleştirilip,
 • Mevcut tüm envanterin sayımını,
 • Muhasebe kayıtlarıyla karşılaştırılmasını, envantere girecek veya çıkacak kalemlerle ilgili aksiyonun alınması ve stokların rutin olarak kontrolünün sağlanmasıKurumun ihtiyaç duyduğu hizmet ve tahsis araçlarının belirlenmesi, kullanıcıya zimmetlenmesi ve amacına uygun kullanımının sağlanarak, denetiminin gerçekleştirilmesi.
 • Periyodik bakımlarının ve yakıt giderlerinin takip edilmesiSigorta işlemlerinin takibi ve zarar oluşması halinde gerekli sürecin takip edilmesi
 • İş güvenliği süreçlerinin takibinin yapılmasıFatura ve sabit giderler için gerekli planlamanın yapılması ve takibinin sağlanması süreçlerini yürütecek,eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun  Avcılar-Genel Müdürlüğünde görev alacak ''İdari İşler Müdürü'' arayışımız mevcuttur.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,
 • Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
 • İdari işler alanında en az 5 yıl deneyimi olan,
 • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,
 • Etkili iletişim becerilerine sahip,
 • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Organizasyon becerisi yüksek,
 • Çözüm odaklı, analitik düşünen,Problem çözmede başarılı,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 • Seyahat engeli bulunmayan,Şantiye deneyimi olan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Teleperformance
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

MEKTEBİM KOLEJİ

2011 yılında 150 öğrencimiz ile İstanbul’da temellerini attığımız ve bugün 14 ilde 38 kampüsümüz ile okul öncesi, ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi, fen lisesi, mesleki ve teknik Anadolu liselerinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden kurumumuz Türk eğitim sektörünün en önemli markalarından biridir.

Sağlık, eğitim, enerji, inşaat, gayrimenkul geliştirme, lojistik, tarım ve hayvancılık gibi sektörlerde yatırımları bulunan Sancak Group üyesi Mektebim Koleji, Türkiye’nin ve dünyanın en itibarlı eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir.

Mektebim Koleji olarak 1928 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Millet Mekteplerinden aldığımız adımız ile eğitimde kalite anlayışını, ülkemizin birçok noktasında ulaştırarak öğrencilerimize dünya standartlarında eğitim imkânı sunuyoruz.

Ders içeriklerimizi ve eğitim modelimizi çocuklarımızın; bedensel, zihinsel, sosyal ve ruhsal gelişimlerini ön planda tutarak oluşturuyor, yabancı dil eğitimimizle öğrencilerimize dünya vatandaşı olma imkânı sağlıyoruz.

“Bütünsel Eğitim Modeli” ile araştıran, proje üreten, takım çalışmasına yatkın, lider karakterli ve en az bir yabancı dili çok iyi konuşabilen öğrenciler yetiştirerek okul öncesinde “Dünya Benim Oyun Alanım”, ilkokulda “Dünya Benim Keşif Alanım”, ortaokulda “Dünya Benim Proje Alanım” ve lisede de “Dünya Benim Yaşam Alanım” mottolarıyla eğitim öğretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Her öğrencimizin değerli ve öncelikli olduğunu, farklı ilgi ve ihtiyaçları olduğunu biliyor, çocuklarımızı ve gençlerimizi teknoloji okuryazarı, girişimci, sosyal anlamda gelişmiş, etkili yetişkinler olarak yarınlara hazırlıyoruz. Ulusal ve uluslararası akademik disiplinlerden faydalanarak oluşturduğumuz ders içerikleri ve eğitim modellerimizle geleceği inşa edecek, yepyeni bakış açılarıyla yaşadıkları ülkeyi ve dünyayı güzelleştirecek, yenilikçi fikir ve buluşlarıyla insanlığa katkı sağlayacak bireyler yetiştiriyoruz.

Mektebim Koleji olarak çıktığımız bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edecek, aydınlık bir geleceğe yeni nesilleri hazırlamanın heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz.

Vizyonumuz

Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla iş birliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak.

Misyonumuz

Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünyaya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve iş birliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları