YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İhracat Satış Sorumlusu

Isparta
  • 08.11.2016
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1979 Görüntüleme

İş Tanımı

Türkiye ve yurtdışı kaynaklı ocaklardan ürettiğimiz mermer, traverten, limra ve oniks doğal taşlarını ihraç etme faaliyetlerinde görev alacak, hitap ettiği müşteri kitlesi ile temas kuracak ve bu teması sürdürecek, çalışkan ve güleryüzlü iş arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

En az 6 ay yurtdışında herhangi bir ülkede, tercihen Kuzey Avrupa, Güney Amerika, Uzak Doğu (bazıları İsveç, Norveç, Finlandiya, Danimarka; Brezilya, Şili, Uruguay, Paraguay, Peru, Arjantin; Çin, Tayvan, Pilipinler, Endonezya; Japonya, Güney Kore, Moğolistan ve Hindistan, Pakistan) ülkelerinde okumuş veya çalışmış, İngilizce veya tercihen Çince, Portekizce, İspanyolca veya başka bir dili konuşan, sözlü anlatımı akıcı ve güçlü, insan ilişkileri kurmayı seven kişilerle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Üretim ana merkezinin Isparta'da olmasından kaynaklı Isparta'da tam zamanlı çalışacak, yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, satış temelli ücretlendirmeye tabi tutulacak, severek ve heyecan duyarak çalışacak kişileri ekibimizden görmekten kıvanç duyarız.

Eğitim alanı ve düzeyi bağlayıcı olmamakla birlikte başvuru sahibinin diğer vasıflarıyla bütün olarak değerlendirilecektir.

Şirketimiz ve iş kolu hakkında tüm merak ettiklerini cevaplamaya hazırız.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

Türkiye
12.09.2017
BENZER TÜM İLANLAR

Metamar Mermer Granit Madencilik San. ve Tic. A.Ş.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%88
Değerlendirme
%0
Cevaplama
%0

Firmanın Diğer İlanları

Metamar Mermer Granit Madencilik San. ve Tic. A.Ş.
Isparta
30.08.2017
Metamar Mermer Granit San. Tic. AŞ. ISPARTA Merkez Tesisleri...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI