YBWEB01

Vasıfsız/Vasıflı Mutfak Personeli

İstanbul Avrupa Yakası
  • 03.12.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 13217 Görüntüleme
MIS YEMEK SAN VE TİC. LTD STI Vasıfsız/Vasıflı Mutfak Personeli İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in HİLTON BOMONTİ OTEL PROJESİ'NDE çalışabilecek MUTFAK ELEMANLARI alınacaktır.

Aranan Nitelikler

- Mutfak işlerinde çalışabilecek,
- Hijyen konularında dikkatli,
- Takım çalışmasına yatkın, 
- Ekip arkadaşlarıyla uyumlu,
- Bay/Bayan elemanlar alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
12.11.2018
BENZER TÜM İLANLAR

MIS YEMEK SAN VE TİC. LTD STI

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek, 1985 yılından beri ülkemizin önde gelen kurum, kuruluş ve işletmelerine lezzetli, dengeli ve sağlıklı ürünleriyle; hijyenik, kaliteli ve üstün servisiyle yemek hizmeti vermektedir. Geleneksel ve özgün kültürünü yansıtan Keyveni, Türk mutfağının tarih öncesinden bugüne gelen geleneksel birikimini modern teknolojiyle sürekli güncelleyerek hazırladığı yemekleri en hassas ve en özenli biçimde üretmekte ve sunmaktadır. Sağlıklı, doğal tencere ve fırın yemeklerinin yaşatılması, bu mirasın sürdürülmesi için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir.


Bu sorumluluğu taşırken gıda güvenliğinden ve de çevreye olan duyarlılığından asla taviz vermeyen Keyveni, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları