YBWEB01

Muhasebe Elemanı

  • 20.07.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2472 Görüntüleme

İş Tanımı

SANAYİ TESİSLERİ ELEKTRİK, OTOMASYON İŞLERİ YAPAN, KARTAL E-5 YANYOL ÜZERİNDEKİ ŞİRKETİMİZ İÇİN, MUHASEBE + FİNANSMAN İŞLERİ YAPACAK MUHASEBE ELEMANI ARANMAKTADIR.

NOT:SOĞANLIK METRO DURAĞINA YAKINIZ

Aranan Nitelikler

TİCARET MESLEK LİSESİ VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU

BİLGİSAYARLI MUHASEBE BİLGİSİNE SAHİP OLMASI

ŞİRKET MUHASEBESİ BİLGİSİNE SAHİP OLMASI

İTHALAT/İHRACAT TECRÜBESİNE SAHİP OLMASI TERCİH NEDENİDİR

İSTANBUL/ANADOLU YAKASINDA İKAMET ETMESİ

SİGARA KULLANMAMASI

ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMASI

*ANADOLU YAKASI DIŞINDAKİ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ZİN D YATIRIM VE YÖNETİM GELİŞTİRME A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
DİLEK TEKSTİL
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ÖZEL İSTANBUL ON-KO TIP MERKEZİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
RİBEK GIDA PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
THREESEASON ORGANIZATION
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
AKORTEK BİLİŞİM SANAYİ VE DIŞ TİÇARET LTD.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
SILENCE İSTANBUL HOTEL AND CONVENTION CENTER
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
can muhasebe
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

MTM ELEKTRİK ANONİM ŞİRKETİ

MTM Elektrik Elektronik, Ocak-1995 yılında Türkiye ve Dünya'nın önde gelen taahhüt firmalarının otomasyon ve enstrüman departmanlarında uzun yıllar tecrübe kazanmış mühendisler tarafından kurulmuştur. İlk olarak Toyota - Adapazarı tesisinin kurulumu sırasında, tesisteki de-mineralize su hatlarının donmaya karşı koruması için uygulanan Elektrikli Isı İzleme Sistemi 'nin (Heat Tracing) temini, montajı ve devreye alınması işleri ile resmi olarak faaliyete başlayan MTM Elektrik Elektronik, o günden bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında Heat Tracing ile ilgili birçok projeye imza atarak tecrübe kazanmış ve Türkiye'de alanında lider konumuna gelmiş;  büyüyen kadrosuyla hizmet ve tedarik ağını genişleterek, endüstriyel tesislerin birçok alanda kaliteli ve güvenilir tedarikçi firma listesine adını yazdırmıştır. Heat Tracing sistemleri üzerine 35 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ve  dünyada önemli bir yere sahip Heat Trace Ltd. firması ile 15 yıl önce yapılan tek distribütörlük anlaşması halen devam etmektedir.

MTM Elektrik Elektronik, Elektrikli Isı İzleme (Heat Tracing) Sistemlerinin yanı sıra, endüstriyel tesislerde Proses KontrolOtomasyonEnstrüman Temini Ve MontajıHazır İzolasyonlu (Isıtmalı - Isıtmasız) Tubing Temini Ve MontajıKablo Koruma Ve Taşıma Sistemleri Temini ve Panel İmalatı gibi konularda da birçok anahtar teslimi büyük projelere imza atarak tecrübesini ve bilgisini kanıtlamıştır.

Endüstriyel tesislerde Elektrikli Isı İzleme (Heat Tracing) alanında tamamladığı birçok projeyle uzman firma konumuna gelen MTM Elektrik Elektronik, artık yaşamsal alanlarda elektrikli ısıtma sistemleri üzerinde de kendini göstermeye başlamıştır. Bu alanda dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Tyco - Raychem grubuyla yapılan bayilik sözleşmesi ile birlikte, siz müşterilerine firma tecrübesi yanında marka güvencesi de sağlanmış olacaktır. Binalarda ıslak ve kuru zeminlerin ısıtılması, sıcak su hatlarının muhafaza edilmesi, büyük hacimli salonların ısıtılması, yol ve rampaların - çatı ve olukların donmaya karşı korunması gibi konularda malzeme tedariği ve sistem montajı - devreye alınması' nda sektördeki en iyi çözüm ortağı firma haline gelmek MTM Elektrik Elektronik'in birincil hedeflerindendir.

Türkiye'de ve yurtdışında yatırım yapan firmalar için sektöründeki en doğru, en güvenilir ve en hızlı çözümler sunan tedarikçi firma olma vizyonu ile kurulan MTM Elektrik Elektronik, müşteri odaklı çalışma biçimi ile hedefine yıllar önce ulaşmıştır. Kazanmış olduğu bu yeri korumayı ise yeni hedef olarak benimseyen MTM Elektrik Elektronik, her zaman yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve zamanın koşullarına dinamik kadrosu sayesinde uyum sağlayan yapısıyla, siz müşterilerimiz için her zaman öncelikli tercihiniz olmaya çalışmaktadır.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları