YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Key Account Automotive (m/w)

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece
  • 05.11.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1394 Görüntüleme

İş Tanımı

Wir suchen Sie zum nächstmöglichen Zeitpunkt als Key Account Automotiv (m/w) in Vollzeit für unseren Vertrieb am Standort KÜÇÜKÇEKMECE

 

Aufgaben:

Betreuung und Weiterentwicklung unserer Bestandskunden

Projektleitung für unsere Neuprojekte

Aranan Nitelikler

Ihr Profil / Qualifikationen und Anforderungen:

Abgeschlossenes Uni- oder Fachhochschulstudium im Bereich Wirtschaftsingenieurwesen / Maschinenbau oder vergleichbare Ausbildung Gute Kenntnisse und sicheres Auftreten im Automotive-Umfeld Gutes technisches Verständnis, lösungsorientiertes Denken und Handeln, geignet zum team - work Überzeugendes Auftreten und starke kommunikative Fähigkeiten Reisebereitschaft, Flexibilität sowie gute, verhandlungssichere Englisch-Kenntnisse Wir bieten Ihnen eine anspruchsvolle Tätigkeit im abwechslungsreichen und spannenden Arbeitsumfeld der Automobilzulieferindustrie

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Öztaş Çorap Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
DAYTEKS TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Güngören
Son 1 Ay
FAER TEKSTİL İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
05.09.2019
İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

NET CİVATA VE VİDA SAN.A.Ş.

NET CIVATA, 1949 yılında İstanbul'un Haliç semtindeki atölyesinde, sanayi faaliyet- lerine ilk olarak makine ve kalıp imalatı ile başlamıştır.

Kendi imal ettiği makineler ile 1953 yılında vida, 1962 yılından itibaren ise cıvata imalatını gerçekleştirmiştir.

Kısa sürede sağlanan gelişme sonucu ve artan talebi karşılamak amacıyla Almanya' dan tedarik edilen daha modern makineler ile 1972 yılında şimdiki yerinde, bağlantı elemanlarındaki çeşitliliğini artırarak standart ve özel civatalar üretmeye başlamıştır.

Teknolojiye uyumu kendisine prensip edinen firma 1985 yılında yeni bir yatırım hamlesine girişerek İtalya ve Hollanda'dan getirttiği Boltmaker'larla soğuk dövme makine parkını büyütmüştür.

1993 yılında özellikle otomotiv sanayinin artan talepleri doğrultusunda Dacromet Kaplamayı lisanslı olarak ilk defa ülkemize getirtmiş, Çinko kaplamada da 2002 yılında kendi tesisini Net Kaplama adı altında faaliyete geçirmiştir.

Isıl İşlem ünitesinde 1994 yılında gerçekleştirilen yatırım ile kapasite 600Kg/saat'e ulaşmıştır.

Soğuk dövme kalıplarını çok büyük oranda kendisi imal eden NET CIVATA kalıp stoğunu yaklaşık olarak 40.000 adet parçaya yükseltmiştir.

NET CIVATA tüm gelişimi boyunca kalite kavramına büyük önem vermiş, kalite anlayışının tüm faaliyetlerinde rehber olmasını benimsemiştir.

Bu amaçla, dünya standartlarına ulaşmak için özellikle 1990'ların başından itibaren bu alandaki altyapısını ciddi ve sağlam temeller üzerinde tesis etmeye başlamıştır.

Bu kalite yolculuğunda, önemli kilometre taşları olarak 1996'da ISO 9002, 2000 yılında QS 9000 ve 2004 yılında ISO 9001:2000 ile ISO/TS 16949:2002 kalite sertifikalandırmaları sayılabilir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları