YBWEB01

Üretim Personeli

İstanbul Avrupa Yakası
 • 22.10.2018
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 8679 Görüntüleme

İş Tanımı

İstanbul Kıraç/Akçaburgaz Esenyurt yerleşkesinde ki Çevre Dostu Nonwoven  çanta üretimi yapan firmamızda Üretim departmanın da çalışacak bay/bayan personeller alınacaktır.

Aranan Nitelikler

 • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
 • En az Ortaokul   mezunu,
 • Plastik Poşet  Ambalaj sektöründe çalışmış,
 • Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,
 • Deneyimli ve yetiştirilmek üzere deneyimsiz,
 • İş disiplinine sahip,
 • Bay/Bayan Elemanlar alınacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
TİTİZ PLASTİK
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Akkuş Tekstil San. Tic. A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Frigo Mekanik
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MERVE GÖZLÜK CAMI SAN. TİC. A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
19.10.2018
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
HEDEF GIDA
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Bilkay Grup
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Office1Superstore
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

NETPAK AMBALAJ SAN.TİC.A.Ş.

Firmamız uluslararası patente sahip ürünleri ve üretim teknikleri ile ülkemiz için çalışıyor, dünya için doğa dostu poşetler üretiyor, hammaddeden başlayıp üretim makinalarına kadar yerli üretim teknolojileri ile uluslararası piyasada öne çıkmakmaya çalışmaktadır. Farklı müşteri ve ürün gruplarında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler üretmek, tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve pazarımızda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet için elimizdeki makine paktı ve uygun çevre çalışma koşullarımızı birleştirerek doğru, kaliteli ve zamanında hizmetinize sunmak için uğraşmaktayız.

Müşterilerimize sadece kaliteli üretimle hizmet vermeyi değil, karşılıklı fikir alışverişi ile müşterilerimizin toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalar ile hedefine ulaşan sonuçları aramaktayız.Üretim süreçlerimizde ve üretim sonrası müşterilerimizi dinliyor önerilerine göre geliştimeler yapıyoruz. Firmamızdan aldığınız ürün ile ilgili paylaşmak istediklerinizi memnuniyet ve şikayetlerinizi Anket sayfamızdan bize iletebilirsiniz. Anket sayfamız yalın iletişim hedeflenerek sonuçlar direkt olarak yönetim kurulu üyelerine hiçbir aracı olmadan iletilmektedir.

Firmamızın unvanı NET ve PAK hecelerinin anlamları birleştirilerek oluşturulmuştur. Firmamız üretimden satışa ticaretinin her aşamasında açık şeffaf bir yönetim ve ticaret anlayışını tercih etmiş ve devam ettirme amacındadır. Bu ideal unvanımızın 'NET' kısmını oluşturmaktadır. Unvanımızın devamı eski Türkçeden gelen Farsça kökenli anlamı temiz, saf ve yalın olan 'PAK' kelimesidir. Ayrıca PAKETLEME kelimesinin kısaltması, İngilizce PACKING kelimesi ile sektörel uyumu uluslar arası ve yerel anlamda firmamızı tek kelime ile anlatmamıza imkan vermiştir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları