YBWEB03

Netveri Bilgisayar Danışmanlık ve Tic.Ltd.Şti


2000 yılında kurulan NBD, bilişim sektörüne sürekli ve toptan çözüm üreten bir hizmet anlayışıyla çözüm olanakları geliştirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.

NBD, firma ve işgücü verimliliğini artırma konusunda ve piyasadaki ticari sistemi analiz etmiş uzman arkadaşlarla kadrosunu geliştirerek güçlendirmiştir.

NBD, tüm sektörlerde; büyük ve orta ölçekli işletmelere, -içinde bilişim sistemleri ve uygulama çözümleri bulunan- anahtar teslim projeler geliştirmektedir.

Amaç, “bugün için çözüm” yerine “sürekli çözüm” sağlayan bilişim sistemleri ve uygulama yöntemleri geliştirerek, şirketlerin iş süreçlerine değer kazandıran bir çözüm sağlayıcı olarak konumumuzu güçlendirmeyi, işletmelerin çözümlerimizi ve uzmanlığımızı etkili bir biçimde kullanarak işlerini başarıyla geliştirmelerini sağlayan lider bir şirket olarak tanınmayı hedeflemekteyiz.

Güçlü bir müşteri hizmetleri politikasına dayalı, uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla global varlığımızı genişletmeyi hedeflemekteyiz. Hedeflediğimiz pazar için uygulanabilir çözüm sağlayıcı olarak lider olmaktır. Bu konum, uzun vadeli bağlılıkla kazanılacak ve korunacaktır. Bu bağlılık, öngörülebilir çözümler, güçlü faaliyet ve global stratejiye dayalı bir yürütme anlayışıyla sağlanacaktır.

Gelişen ve değişen koşullar çerçevesinde NBD, sadece paket programlar satıp bozulduğunda teknik desteğini veren bir kuruluş olmaktan öte müşterilerini yönlendiren, sorularını cevaplayan, programların işleyişine sadece teknik anlamda değil, etkili ve verimli kullanım açısından da katkıda bulunmayı hedefleyen kuruluş yaratmayı ilke olarak benimsemiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, onlara ihtiyaçlarından fazlasını vermemek, sistemlerini gelişen teknolojilere paralel olarak sürekli kılmak ve onları teknoloji dünyasındaki fırtınalardan haberdar etmek kendimize prensip edindiğimiz bir ilkemizdir.

NBD' nin misyonu; küreselleşen dünya pazarlarında işletmelerin verimlilik ve kârlılığını arttırıcı çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak sunmaktır. Bu misyona yönelik olarak NBD, kuruluşların verimliliklerini arttırıcı, kullanımı kolay, teknolojik yeniliklere uyumlu yazılım ve hizmetler üretmekte, bunların satış ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.
Logo Sistem Uzmanı
Netveri Bilgisayar Danışmanlık ve Tic.Ltd.Şti
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Dün

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.