Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Muhasebe Uzmanı
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Satış Destek Elemanı
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Depo Müdürü
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
Satınalma Sorumlusu
NILSON METAL KALIP A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

Kalite Kontrol Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası
  • 06.09.2019
  • 200 - 500
  • 4309 Görüntüleme

İş Tanımı

Kıraç-Esenyurt bölgesinde elektrik sektörüne hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Kalite Kontrol Müdürü aranmaktadır.

ü  TS EN ISO 9001:2008 standardına uygun olarak Kalite Yönetim Sistemini kurmak, uygulamak ve geliştirmek

ü  Kalite iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında organizasyondaki ekibe liderlik edilmesi,

ü  Malzeme girdilerinde mal kabulü öncesinde kalite kontrolünün sağlanması, gerekli üretim süreçlerinde üretim içi ve son ürün kalite kontrollerinin ve laboratuar testlerinin yapılması ve gerekli kalite onaylarının verilmesi.

ü  Kalite sapmalarına yol açılabilecek sorunların tespit edilmesi ve bu sorunların çözümü için kalite proseslerinin oluşturulması.

ü  Firmada kullanılan ölçüm, doğrulama ve kontrol araçlarının ve analiz aygıtlarının periyodik olarak kontrollerinin yapılmasını sağlamak,

ü  Tedarikçiler ile kalite konularının koordine edilmesi ve tedarikçi geliştirme süreçlerinin gerçekleştirilmesi.

ü  Hammadde, yarı mamul ve mamulün mekanik, kimyasal ve fiziksel özelliklerinin ürün sınıflarına göre belirlenmesini ve bu konuda standart oluşturulmasını sağlamak,

ü  Malzeme girişinden ürün sevkiyatına ve müşteriden iade gelen ürünün kontrolüne kadar olan süreçlerdeki tüm kalite kontrol işlemlerinin gerçekleşmesini planlamak, kontrol etmek ve takibini sağlamak.

Aranan Nitelikler

ü  Üniversitelerin Elektrik -Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği Fakültelerinden mezun.

ü  En az 5 yıllık tecrübeye sahip,

ü  Mevcut kalite sistemlerinin gelişimini ve kontrolünü sağlayabilecek.

ü  İletişim yönü güçlü, sonuç odaklı

ü  Seyahat engeli bulunmayan,

ü  Aktif araç kullanabilen

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
GÜNEŞ TEL ÇEKME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
17.01.2020
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İnter Kauçuk ve Eva Ltd. Şti
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Bugün
Örma Tekstil San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

NILSON METAL KALIP A.Ş

1985 yılında Metal Kalıp San. ve Tic. A.Ş. olarak metal ve plastik kalıplar üretmek üzere kurulan şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışına başarı ile birçok kalıp üretti. 1987 yılında kendi anahtar ve priz ürünlerini üretme kararı aldı. 1989 yılında, ANADOLU markası piyasaya çıktı. Beğeni gören bu serinin yanında diğer firmalara uzmanı olduğu mekanizma üretimine de devam etti. 2000 yılında büyümeye devam eden firmamız Mekasan markasıyla yeni bir anahtar-priz serisi de üreterek ürün gamını geliştirirken yurtiçi ve yurtdışı pazarını da büyütmeye devam etti. 2006 yılında yurtiçinde Bauhaus Yapı marketleri ile zincir mağazalara da adım attı. 2007 yılında NILSON markası ile lüks anahtar-priz üretimine başladı. Cam ve doğal granit çerçeveli anahtar-priz serileri ile öncü üretici firma olmanın haklı gururunu yaşadı. 2008 yılında ekonomik ve lüks anahtar-priz serilerini dahada geliştirerek ve ürün çeşitliğini arttırarak yurtiçi ve yurtdışı pazarını genişletmeye devam etti. Teknoloji, üretim, kalite, dizayn ve pazarlama konularındaki yatırımlarına hız kazandırdı.

Nilson günümüzde; Rusya, Ukrayna, Romanya, İran, Ermenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Türkmenistan, Moldova, İspanya, Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, İsveç, Tacikistan, Özbekistan, Moğolistan ve Angola’ya direk ihracat yapmaktadır. Bunun yanı sıra Bauhaus gibi uluslararası yapı markette de ürünleri satılmakta ve beğeni görmektedir.

Kalite ve koşulsuz hizmet anlayışı ile, gelişmesine devam eden Nilson, tasarımdan üretime kadar olan tüm aşamalarda CAD-CAM, teknolojileri kullanmakta ve en modern CNC tezgahlarına sahip kalıphanesinde kendi kalıplarını kendisi üretmektedir.

Gelecek yıllarda sektörün en güçlü ve prestijli firması olmayı hedefleyen Nilson, ülkemizin en iyi anahtar-priz mekanizmalarına sahiptir.

Firmamız, konusunda en deneyimli yönetici ve mühendis kadrosuyla geleceğe yönelik olarak çalışmalarına devam ederken, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Estetik, modern ve özgün dizayn, Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Nilson markasını pazardaki konumlandırmasında temel değer olacaktır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları