YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Uzman Endüstri Mühendisi

  • 09.10.2017
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2719 Görüntüleme
NOVALAB TEKNOLOJİ Uzman Endüstri Mühendisi İş İlanı

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ÖZMAN TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Örma Tekstil San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
EAE ELEKTROTEKNİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Örma Tekstil San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
KLEPSAN KLAPE VANA ÖLÇÜ ALETLERİ SAN. TIC. LTD. ŞTI.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ECE FERMUAR
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ULTRA ÇORAP TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
ÇETİN CİVATA SAN.VE TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

NOVALAB TEKNOLOJİ

Novalab Teknoloji, kuruluşundan bu yana İleri Planlama ve Optimizasyon teknolojileri alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan genç, dinamik ve bu alanda uzman bir firmadır. Geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu çözümler, yüksek deneyim sahibi danışman ekibi ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektördeki liderliğini kalıcı bir şekilde devam ettirmesini sağlamaktadır.

xS Planner (2006 – )
Her türlü planlama problemi için kullanılabilecek altyapıya sahip bir uygulamadır. Orijinal tasarım, her türlü çizelgeleme tipini destekleyebilecek durumdadır. Novalab, xS Planner 1.0 ile başlayan süreçte her zaman optimum çözümleri en kısa sürede elde etmeyi amaç edinmiş ve bu şekilde hem akıl ve hem de hızıyla fark yaratmayı hedef almıştır. Novalab, xS Planner ile planlamaya yeni bir kavram kazandırmıştır:

İnteraktif Planlama
İnteraktif planlama, planlama sürecinin tüm aktörleriyle iletişim içerisinde; tek alternatifli olarak değil, senaryo bazlı olarak çeşitli senaryoların değerlendirilerek ve bir karar verildiğinde o kararın sonuçlarının ve verimliliğinin görülerek yapılmasını sağlayan yenilikçi bir teknolojidir. ”İnteraktif Planlama” teknolojisi, planlama sürecini canlı olarak, anı anına takip etme ve anında sürece müdahale etme imkânı vermektedir.

xS 1.0 (2006–2007)
Klasik, istek bazlı çizelge üreten üretim optimizasyon programıdır. xS Planner 1.0 sürümünden itibaren her türlü ERP ile entegre olabilecek şekilde tasarlandı.

xS 2.0 (2007–2010)
Üretim kısıtları tanımlama, kısıtlara uygun plan üretme gibi özellikler eklendi. Kes, kopyala, yapıştır, iş emri aktar fonksiyonları ile yeni plan oluşturma berecisi kazandırıldı. Veri altyapısı çizelgeleme haricinde diğer planlama tiplerini (personel planlama, baraj optimizasyonu, araç rotalama vs) destekleyebilecek esnekliğe getirildi.

xS 3.0 (2010-2013)
iKPI, iDCMS, iPCMS, iMRP ve iWMS modülleri eklendi. Aynı zamanda “İnteraktif Planlama” kavramını destekleyecek modüller eklendi.

xS 3.2 (2013- )
Planlamacının karar alma sürecine yardımcı olacak yeni göstergeler hazırlandı. Talep tahminleme ve Kapasiteye ürün planlama modülleri eklendi. Bazı veri senkronizasyonlarının belirli saat aralıklarında otomatik başlatılması sağlandı. Arayüz tasarımları iyileştirildi.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları