YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Uzman Endüstri Mühendisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 09.10.2017
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2509 Görüntüleme
NOVALAB TEKNOLOJİ Uzman Endüstri Mühendisi İş İlanı

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ
İstanbul - Gebze, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Eskişehir, Bilecik
Bugün
AKKA Hotels
Antalya, Türkiye
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Cengiz Teknik Kompozit San. Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Örma Tekstil San.ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ÖZGÜ İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK
Kocaeli, Kocaeli - Gebze, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
06.09.2017
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze
Bugün
Kalite Endüstriyel Mutfak Ekipmanları San. Ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Dizayn Grup
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

NOVALAB TEKNOLOJİ

Novalab Teknoloji, kuruluşundan bu yana İleri Planlama ve Optimizasyon teknolojileri alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan genç, dinamik ve bu alanda uzman bir firmadır. Geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu çözümler, yüksek deneyim sahibi danışman ekibi ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektördeki liderliğini kalıcı bir şekilde devam ettirmesini sağlamaktadır.

xS Planner (2006 – )
Her türlü planlama problemi için kullanılabilecek altyapıya sahip bir uygulamadır. Orijinal tasarım, her türlü çizelgeleme tipini destekleyebilecek durumdadır. Novalab, xS Planner 1.0 ile başlayan süreçte her zaman optimum çözümleri en kısa sürede elde etmeyi amaç edinmiş ve bu şekilde hem akıl ve hem de hızıyla fark yaratmayı hedef almıştır. Novalab, xS Planner ile planlamaya yeni bir kavram kazandırmıştır:

İnteraktif Planlama
İnteraktif planlama, planlama sürecinin tüm aktörleriyle iletişim içerisinde; tek alternatifli olarak değil, senaryo bazlı olarak çeşitli senaryoların değerlendirilerek ve bir karar verildiğinde o kararın sonuçlarının ve verimliliğinin görülerek yapılmasını sağlayan yenilikçi bir teknolojidir. ”İnteraktif Planlama” teknolojisi, planlama sürecini canlı olarak, anı anına takip etme ve anında sürece müdahale etme imkânı vermektedir.

xS 1.0 (2006–2007)
Klasik, istek bazlı çizelge üreten üretim optimizasyon programıdır. xS Planner 1.0 sürümünden itibaren her türlü ERP ile entegre olabilecek şekilde tasarlandı.

xS 2.0 (2007–2010)
Üretim kısıtları tanımlama, kısıtlara uygun plan üretme gibi özellikler eklendi. Kes, kopyala, yapıştır, iş emri aktar fonksiyonları ile yeni plan oluşturma berecisi kazandırıldı. Veri altyapısı çizelgeleme haricinde diğer planlama tiplerini (personel planlama, baraj optimizasyonu, araç rotalama vs) destekleyebilecek esnekliğe getirildi.

xS 3.0 (2010-2013)
iKPI, iDCMS, iPCMS, iMRP ve iWMS modülleri eklendi. Aynı zamanda “İnteraktif Planlama” kavramını destekleyecek modüller eklendi.

xS 3.2 (2013- )
Planlamacının karar alma sürecine yardımcı olacak yeni göstergeler hazırlandı. Talep tahminleme ve Kapasiteye ürün planlama modülleri eklendi. Bazı veri senkronizasyonlarının belirli saat aralıklarında otomatik başlatılması sağlandı. Arayüz tasarımları iyileştirildi.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%92
Değerlendirme
%0
Cevaplama
%0