YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Uzman Endüstri Mühendisi

  • 08.06.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2877 Görüntüleme
NOVALAB TEKNOLOJİ Uzman Endüstri Mühendisi İş İlanı

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

NOVALAB TEKNOLOJİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Ajans Press Group
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İPEKYOLU KIYMETLİ TAŞLAR VE KUYUMCULUK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
TEKZEN TİCARET VE YATIRIM AŞ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
ÖZMAN TEKSTİL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Fonem Tekstil İth.İhr.San.Tic.Ltd.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
CAN HASSAS KAĞIT
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
MK MODA ÜRÜNLERI SAN. VE DIŞ TIC. LTD. ŞTI.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
lucca luxury
İstanbul Avrupa Yakası
14.06.2018
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
04.06.2018
BENZER TÜM İLANLAR

NOVALAB TEKNOLOJİ

Novalab Teknoloji, kuruluşundan bu yana İleri Planlama ve Optimizasyon teknolojileri alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan genç, dinamik ve bu alanda uzman bir firmadır. Geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu çözümler, yüksek deneyim sahibi danışman ekibi ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektördeki liderliğini kalıcı bir şekilde devam ettirmesini sağlamaktadır.

xS Planner (2006 – )
Her türlü planlama problemi için kullanılabilecek altyapıya sahip bir uygulamadır. Orijinal tasarım, her türlü çizelgeleme tipini destekleyebilecek durumdadır. Novalab, xS Planner 1.0 ile başlayan süreçte her zaman optimum çözümleri en kısa sürede elde etmeyi amaç edinmiş ve bu şekilde hem akıl ve hem de hızıyla fark yaratmayı hedef almıştır. Novalab, xS Planner ile planlamaya yeni bir kavram kazandırmıştır:

İnteraktif Planlama
İnteraktif planlama, planlama sürecinin tüm aktörleriyle iletişim içerisinde; tek alternatifli olarak değil, senaryo bazlı olarak çeşitli senaryoların değerlendirilerek ve bir karar verildiğinde o kararın sonuçlarının ve verimliliğinin görülerek yapılmasını sağlayan yenilikçi bir teknolojidir. ”İnteraktif Planlama” teknolojisi, planlama sürecini canlı olarak, anı anına takip etme ve anında sürece müdahale etme imkânı vermektedir.

xS 1.0 (2006–2007)
Klasik, istek bazlı çizelge üreten üretim optimizasyon programıdır. xS Planner 1.0 sürümünden itibaren her türlü ERP ile entegre olabilecek şekilde tasarlandı.

xS 2.0 (2007–2010)
Üretim kısıtları tanımlama, kısıtlara uygun plan üretme gibi özellikler eklendi. Kes, kopyala, yapıştır, iş emri aktar fonksiyonları ile yeni plan oluşturma berecisi kazandırıldı. Veri altyapısı çizelgeleme haricinde diğer planlama tiplerini (personel planlama, baraj optimizasyonu, araç rotalama vs) destekleyebilecek esnekliğe getirildi.

xS 3.0 (2010-2013)
iKPI, iDCMS, iPCMS, iMRP ve iWMS modülleri eklendi. Aynı zamanda “İnteraktif Planlama” kavramını destekleyecek modüller eklendi.

xS 3.2 (2013- )
Planlamacının karar alma sürecine yardımcı olacak yeni göstergeler hazırlandı. Talep tahminleme ve Kapasiteye ürün planlama modülleri eklendi. Bazı veri senkronizasyonlarının belirli saat aralıklarında otomatik başlatılması sağlandı. Arayüz tasarımları iyileştirildi.

xS 4.0 (2016- ):
Sistem performansında major iyileştirmeler yapıldı. Web start mimarisine geçiş yapıldı ve arayüz tasarım iyileştirmeleri yapıldı.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları

Firmanın Diğer İlanları

NOVALAB TEKNOLOJİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Novalab, üretim planlama ve çizelgeleme ara&cced...
FİRMANIN TÜM DİĞER İLANLARI