YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Cast Oyuncusu

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 20.11.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2076 Görüntüleme

İş Tanımı

Merhaba sevgili iş arayan Arkadaş

 Ne iş yaparsanız yapın bizimle de çalışın diyen KİM OLURSAN OL GEL sloganını günümüze taşıyan bir ekibiz.

Sinemanın, sahne ışıklarının ve sanatın tam kalbine doğru yola çıkmak üzeresiniz. Buyurun bu renkli dünyaya. Az zaman ayırıp okuyun alttaki satırları.

Biliyoruz etrafınız her dakika sizi davet eden CAST AJANSI doldu. İnternete göre hepsi ÇUKUR a ve diğer yerlere oyuncu veriyor. Ve sizi de ana karakterleri oynamak üzere davet ediyorlar. Ve kayıt olmanız için para alıyorlar. 100-300 artık ne tuttururlarsa. Karşılığı ise hiç. İnsanlarda boş bir hayale para yatırıp bir şey çıkar diye bekliyorlar.

Düşünsenize daha hiçbir eğitim almamışsınız ve Oktay Kaynarca ile aynı sahneyi paylaşıyorsunuz.

Güzel bir hayal.

Gerçeğe dönecek olursak eğitim almadan pat diye kendinizi sahnede bulamazsınız.

Biz sizi eğitim alacağınız ve kayıt parası ödemeyeceğiniz bir sisteme davet ediyoruz.

Oda Tiyatrosuna bağlı RA AJANS sizi sahnede eğitip gerçek dizilere filmlere ve reklamlara yolluyor.


Aranan Nitelikler

Kim olursanız olun kapımız açık.

Herhangi bir işte çalışsanız da akşamları ya da hafta sonları ek gelir olarak dizilerde reklamlarda oynayarak para kazanmanız çok da zor değil.


Benden oyuncu olmaz demeyin, kilolu zayıf, uzun kısa sonuçta günlük hayatta olan her tip için bu dünyada size daima yer var. Unutmayın diziler reklamlar ve filmlerde her türlü yüze ihtiyaç var.

 Herhangi bir işte çalışsanız da akşamları ya da hafta sonları ek gelir olarak dizilerde reklamlarda oynayarak para kazanmanız çok da zor değil.

Tanıtım Seminerlerimiz ücretli değil. İlanımıza başvurursanız mail ve mesaj olarak davet alacaksınız. O zaman gelip bir tiyatro çayı içmemeniz için sebep kalmayacak.

 

Görüşmek üzere.

 

Seda BONCUKCU

 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

LİONS AJANS
Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Bursa, İzmir
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Oda Tiyatrosu

Oda Tiyatrosu 23 yıllık bir tiyatrodur.

Bir repertuar tiyatrosu olan grup aynı zamanda kuliscast'ında sahibidir. Neslihan Yargıcı'nın da çözüm ortaklığı yaptığı ajans-oyuncu adaylarına sertifikalı eğitim de verebilen tek firmadır.

10 yıla yakındır Ortaköyde Afife jale Sahnesinde gösterilerini yapan oda tiyatrosu bu yıl mecidiyeköyde ODA TİYATROSU SAHNESİ'ni ve tiyatro akademisini açtı.

Sadece tiyatro olarak değil bir organizasyon firması olarak da çalışan firmamız,beden dili, konuşma  pazarlama ve satış teknikleri konusunda eğitim seminerleri de vermektedir.

www.odatiyatrosu.com tiyatromuz hakkında size bilgi verebilir. www.kaanerkam.com ise Genel Sanat Yönetmenimiz yakkında size yardımcı olacaktır.

Genco Erkal,Kemal Başar,Tevfik Yapıcı,Neslihan yargıcı,Hakan Aysev gibi tanınmış sanatçılarında sanatsal desteğini paylaştığı oda tiyatrosu sahnesi bütün sanat severlerin ziyaretlerine de açıktır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları