YBWEB03

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!

ÖZKA LASTİK VE KAUÇUK SAN. TİC. A.Ş.

İLKA Plastik Ambalaj Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti
(Şirket adı web sitesi linkline bağlanacak.)
Kanık Şirketler Grubu bünyesinde yer alan  kurumumuz 1983 yılında ‘İlka Plastik Ambalaj Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. ‘ adı altında,  Kocaeli İli merkezinde 12000 metre karelik alan üzerine kurulmuştur. Kurumumuz en son teknoloji ve standartlara uygun olarak plastik ambalaj malzemesi üretimiyle yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedir.

ISO 9001/2000 Kalite Yönetim Sistemleri belgesine sahip, ürün ve hizmet kalitesini prensip edinmiş olan İlka Plastik, Kanık Şirketler Grubu bünyesinde bulunan diğer kurumlar gibi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemektedir.
Plastik sektörünün ilkleri arasında yer alan kurumumuz müşteri talepleri doğrultusunda her tür ve ebatta baskılı ve baskısız, alçak ve yüksek yoğunluklu atlet poşet, takviyeli, takviyesiz, çanta tipi poşetler, rulo çöp torbaları, shrink ikaz bantları, gofreli ve gofresiz polietilen filmler, streç gıda ve streç sanayi filmleri, shirink film, tıbbi atık çöp torbaları üretmektedir.
Bir çok hiper-market zincirinin en büyük tedarikçilerinden biri olan firmamız yurtdışına ihraç ettiği ürünlerde de yurtdışı piyasasında yer almaktadır.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları