YBWEB01

Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri Aş

Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri AŞ, bireylerin elektronik ticarete daha hızlı, kolay ve güvenli şekilde giriş yapmasını sağlayan, sosyal ağlar aracılığı ile ticarete hizmet eden finansal teknoloji geliştirici firmadır. 

Şirket misyonumuz gereği, yaş sınırı, cihaz gereksinimi, dil ve lokasyon ayrımı olmaksızın herkesin saniyeler içerisinde sosyal mecralar aracılığı ile ödeme almasına olanak sağlıyoruz.

Türkiye, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve Amerika'da bulunan ekiplerimiz ve iş ortaklarımızla müşterilerimizin ve hedef pazarlarımızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayarak onlara özel çözümler üretmek ve ülkemizi dış pazarlarda en iyi şekilde temsil etmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kullanıcılarımızın geri bildirimleri ve pazar dinamiklerine karşı sürekli güncellenen doğru ürün, dürüst pazarlama politikamızı var olduğumuz tüm pazarlarda sürdürüyoruz.

Şirket Kültürümüz

  • Rakamların performans göstergesi olduğuna inanmıyoruz, müşterilerimizin ve ekibimizin mutluluğu en büyük performans kriterimizdir.
  • Paymes’de tüm fikirler tartışılır ve kararlar ortak alınır. Karar alınırken, ünvanlar değil fikirler önemsenir.
  • Hata yapmanın en doğru deneyim olduğuna inanır ve şirketimizde yaptığımız hatalardan artılar çıkarmaya çalışır ve bunu arkadaşlarımızla paylaşırız.
  • Öğrendiklerimiz de dahil tüm kazanımlarımızı müşterilerimiz ile paylaşır, yalnızca satışlarını artırmak adına değil, sosyal ağlar ile ticarete dahil tüm konularda bilgilenmelerini sağlamak adına Sosyal Ticaret Etkinliği'ni düzenler ve müşterilerimize ücretsiz eğitimler veririz.
  • Paymes’de çalışan herkes, ünvan farklılığı olmaksızın Paymes'i temsil eder.
  • Daima en iyiler ile çalışmayı kendimize misyon ediniriz.Hayal ve idealleri olmayanlar ile aynı ekipte yer almayız.
  • Ekip olarak, dünya’da yer alan sektörel ve bizi ilgilendiren her şeyi takip ederiz.
Sosyal Medya Stajyeri
Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri Aş
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Son 1 Ay
Yazılım Uzman Yardımcısı
Paymes Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri Aş
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
18.10.2018

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.