YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Makine Mühendisi

  • 02.04.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2416 Görüntüleme

İş Tanımı

Swandor Markası ile faaliyet gösteren uluslararası otel zincirinin Türkiye ve yurt dışındaki otellerinde; otel teknik servis, otel yenileme, yeni otel yapımı konularında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen özelliklere sahip  "MAKİNE MÜHENDİSİ" takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere tecrübesiz, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünebilen ve iletişim ve temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
19.06.2018
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
01.06.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Antalya Pegas Otelcilik Turizm İnşaat ve Ticaret LTD.ŞTİ.

Pegas Touristik, Rusya pazarının en büyük turizm şirketlerinden biri. Rusya Federasyonunun 41 değişik şehrinden Türkiye, Mısır, Tunus, İspanya, İtalya, Çin, Tayland, Endonezya, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Hindistan'da 23 ayrı destinasyona yayılmış büyük bir operasyon yapısına sahiptir.

Tur operatörlüğünün yanında Rusya Federasyonu'na kayıtlı Nord Wind Havayolları'nda sadece Pegas yolcularını taşıyan 12 uçaklık filosu, Mısır'da 10, Türkiye'de 5, Tayland'da 4 ve Tunus'ta 2 tane olmak üzere toplam 21 oteli "Dessole ve PGS Hotels" markası altında işletmektedir.

PGS Hotels Dünyanın en büyük 10 tur operatöründen biri olan Pegas Touristik bünyesinde 2010 yılında kurulmuştur.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları