YBWEB02

Perakende Satış Yetkilisi

İzmir
  • 25.07.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1252 Görüntüleme

İş Tanımı

Pekcan Havuz bünyesinde görevlendirilmek üzere Perakende Satış Yetkilisi aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Adaylardan, aşağıda kısaca yapılan iş tanımındaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir:

• Üniversite/yüksekokul mezunu,
• Satış Merkezinde kasada tahsilat yapabilecek,
• Müşteri bilgilendirme yapabilecek,
• Müşteriye ürün sevkiyatlarını gerçekleştirecek,
• Ön muhasebe tecrübesi olan,
• Tesisat, mekanik konularında tecrübesi olan,
• Temel düzeyde MS Office uygulamaları konusunda deneyimi olan,
• Netsis programına hakim,
• Düzgün diksiyona sahip,
• Güler yüzlü ve sabırlı kişiliğe sahip,
• Dış görünüşüne önem veren.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ELMOR TESİSAT MALZEMESİ TİCARET A.Ş.
İzmir
17.08.2018
İzmir, Konya, Antalya
07.08.2018
PRONET ÇÖZÜM ORTAĞI MAKSİMUM
İzmir
Bugün
HEDEF TANITIM VE DOĞRUDAN PAZARLAMA HİZ.LTD ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
İzmir
Bugün
Antalya
Bugün
American Life Dil Okulları A. Ş.
İzmir
Bugün
Marketgroup Tanıtım-İletişim-Danışmanlık Ltd.Şti.
İzmir
Bugün
AYDIN KURUYEMİŞ
İzmir
Bugün
KRONEN MOBİLYA TUTKAL AKSESUAR SANAYİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İzmir, Denizli, Muğla, Konya, Afyon
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

PEKCAN HAVUZ

PEKCAN MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ., 1994 yılında, İzmir’de turistik tesisler ve özel villa havuzlarına hizmet vermek amacıya kurulmuştur. Güçlenerek büyüyen şirket 1998 yılında PEKCAN HAVUZ ARITMA LTD. ŞTİ. Firmasını kurmuştur.

Birbirleri ile koordinasyon halinde çalışan bu iki şirket, yarattıkları sinerji ile hizmet kalitesini arttırmış ve sektördeki konumunu güçlendirmiştir. Bu da iki şirketi bölgede lider ve yeni teknoloji kullanımı konusunda öncü konumuna getirmiştir.

Her türlü havuz, jakuzi, sauna, buhar banyosu, Türk Hamamı SPA, atık su arıtma, proje danışmanlık, servis bakım alanlarında hizmet veren firmalar, 20 yılı aşkın süredir 2,500 ‘den fazla müşteri sayısıyla İzmir ve Ege Bölgesi’nde pek çok başarılı projeye imza atmıştır.

PEKCAN yaşamdan keyif alan kişilere ve bunu bir hizmet politikası olarak benimsemiş kurumlara özgün, rahat, sağlıklı, güvenilir ürün ve hizmetler sunar. Yeniliğe açık, bilgi ile gelişerek büyüyen, birlikte kazanma ilkesine sahip, insan odaklı kurumsal bir markadır.

2010 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine hız veren PEKCAN İzmir Havuz, senelerdir düzenli yaptığı fuar ziyaretleri sayesinde geliştirdiği ticari ilişkilerle 2011 yılında ithalat faaliyetlerine başlamış ve kendisine stratejik üstünlük sağlayacak ürünleri Avrupa’daki belli başlı tedarikçilerden ithal eder hale gelmiştir.

Şirket, PEKCAN MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. şemsiyesi altında yer alan TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip Yüzme Havuzu Elektromekanik Servis Hizmetleri Departmanı ile Yüzme Havuzu Periyodik Bakım Departmanı’na yaptığı personel ve araç yatırımları ile hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemiştir.

2014 yılında yapılan yatırımlarla PEKCAN bünyesinde iki adet yüzme havuzu su test laboratuarı, PEKCAN İzmir Havuz market Narlıdere ve PEKCAN Çeşme Havuz market Alaçatı bünyesinde faaliyete geçirilmiştir.

Şirket, bir showroom’a , biri Çeşme’de diğeri Narlıdere’de olmak üzere iki adet perakende havuz markete ve biri Narlıdere’de diğeri Güzelbahçe’de iki adet depoya sahiptir. 2013 yılında www.havuzdayim.com adı altında faaliyetine başlayan e-ticaret sitesi internet havuz müşterileri arasında kısa zamanda oldukça bilinir olmuş ve artan bir ivmeyle şirketin satış rakamlarına katkıda bulunmaya başlamıştır. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları