YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Direkt Dağıtım Satış Temsilcisi

İstanbul Avrupa Yakası
  • 09.09.2016
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2248 Görüntüleme
PERFETTİ VAN MELLE Direkt Dağıtım Satış Temsilcisi İş İlanı

İş Tanımı

Hızlı tüketim / Gıda sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu firmamızın Satış Teşkilatı için, İstanbul Avrupa Yakası bölgelerinden sorumlu olup kadromuzda görev alacak; ürünlerimizin sıcak satış, pazarlama, tanıtım ve dağıtımını yürütecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

•Hızlı tüketim / Gıda sektöründe, satış pozisyonlarında en az 2 yıl deneyimli,
•Sürücü belgesine ve SRC belgesine sahip, 
•En az lise mezunu,
•Şirket imajını başarıyla temsil edebilecek, 
•İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın,
•Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

ADK İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
WATERNET SU HIZMETLERI A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ALMANA GROUP
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Türkiye
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul - Gebze
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

PERFETTİ VAN MELLE

Perfetti; 1946’da Ambrogio & Egidio Perfetti kardeşler tarafından kuruldu. 1950’lerin başında sakız üretimine başlandı ve 1968 yılında Sakız Mayası üretecek Gum Base Co. kuruldu. 1970’lerde ana markalar piyasaya sürüldü. 1980’lerde  İtalya’da önemli şirket satın almaları yapılarak 80 ve 90’larda uluslararası pazara açılma süreci başladı.

Van Melle; 1900’de Izaak van Melle tarafından kuruldu. Endüstriyel üretime Breskens, Hollanda’da başlandı ve Rotterdam’daki yeni fabrikaya taşınılarak dünyada yeni pazar ve fırsat arayışları başladı.

1991 yılında Perfetti ve Van Melle firmaları arasında ortaklık kuruldu. 2001 yılında iki firma birleşerek sakız ve şekerleme sektöründe yeni bir dev yarattı.

2006 yılında dünyaca ünlü lolipop markası  Chupa Chups ve tatlandırıcılı tablet markası Smint, Perfetti Van Melle bünyesine katıldı.

Perfetti Van Melle Çalışanlarının ortak vizyonu:

Kaynaklarımızı verimli kullanarak, iş-ortaklarımız olan müşterilerimizle birlikte tüketicilerimiz için üstün kalitede ve yenilikçi ürünler geliştirmek, üretmek ve pazarlamaktır.

Perfetti Van Melle Çalışanlarının ortak misyonu: Çalışanlarımız için, kişisel farklılıklara saygı duyup, takdir ve karşılıklı saygıya dayalı, güven üzerine kurulu, tatmin edici bir çalışma ortamı yaratırız.
Toplumsal ve çevresel sorumluluklarımızın bilincinde bir örgüt olarak, içinde bulunduğumuz toplumun beklentilerini karşılar, üzerimize düşen tüm sorumluluklarımızı eksiksiz ve doğru olarak yerine getiririz.
Yüksek kaliteli, üst düzey bir gelişim ve karlılıkla, ekonomik değer oluştururuz

Perfetti Van Melle’ nin Ortak değerleri; Tavizsiz Bütünsellik , Mükemmeliyete Ulaşma, Tüketici Odaklı Yaklaşım, Çalışanlarımıza değer vermek, Toplumsal ve Çevre Sorumluluğu ve Bağımsızlık’ dir.

Perfetti Van Melle’nin dünya genelinde 35.şirketi, 130 ülkede satış merkezi bulunmaktadır. Dünya ölçeğinde 16.000 çalışanı bulunmaktadır.

Perfetti’nin dışa açılma süreci kapsamında 1988 de Türkiye’ de yatırım yapmak üzere Ekim 1988’de şirket kurularak fabrika inşaasına geçildi ve 1990’da  tamamlanan fabrikada üretilen ürünler nisan 1990’da raflarda yerini aldı.
Perfetti ailesinin ilk yurt dışı yatırımı olan Perfetti Van Melle Türkiye daima yenilikçi ürünler sunarak; Türkiye pazarında lider konuma geçti. Gerek bayileri gerekse kendi satış filosu ile yurt çapında dağıtım yaparak gücüne güç katmaya devam etmekte ve Centerfresh,  Big Babol, Vivident, Mentos, Chupa Chups, Fruittella markalarıyla ile efsane olan şirket; kendi yarattığı kategorilerde liderliğini sürdürmektedir.

Perfetti Van Melle Türkiye kalitesinin üstünlüğünü ISO-9000-22000 VE HACCP        sertifikaları alarak belgelendirmiş “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasındaki konumunu yıllardır muhafaza      ettirmekte ve 2008 yılında sıralamasında 203. sırada yeralmaktadır.
Büyükçekmece Kıraç beldesinde 7000m2 ve 9300 m2’ lik 2 tesisimizle; balonlu sakız, tatlandırıcılı draje sakız, sıvı dolgulu sakız, şerit sakız gibi farklı türlerde ürün üretilmektedir.
Tesislerimizde sadece sakız üretmekte olup, Grubun Avrupa ve Yakın Doğu için ihtiyaç duyduğu tüm sakız çeşitlerini üreterek 52 ülkeye ihraç edilmektedir.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları