Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Aşçıbaşı

KKTC
  • 21.04.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 6681 Görüntüleme

İş Tanımı

Projelerimizde görevlendirilmek üzere

• Üretime hazırlık, üretim, servis ve servis sonrası faaliyetlerinin hijyen ve HACCP kuralları çerçevesinde yapılmasını sağlamak.
• Üretimin günlük üretim planı dahilinde gerçekleştirilmesini sağlamak.
• Aylık ve haftalık menü planlama çalışmasına katılmak.
• Üretime ilişkin günlük maliyetleri çıkarmak.
• Mutfak personelinin şirket kurallarına ve kültürüne uyumunu sağlamak.
• Mutfak personelinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek.

Aranan Nitelikler

• Lise veya MYO mezunu,
• Türk ve Dünya mutfağı konusunda deneyimli,
• Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş,
Toplu yemek üretimi ( Catering) ve hazır yemek sektöründe deneyim sahibi,
• Mutfak yönetimi ve organizasyon yeteneği güçlü,
• Günlük/Haftalık mutfak ihtiyaçlarının planlamasını yapabilecek,
• Gıda güvenliği ve kalite sistemleri uygulamalarına hakim,
• Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren,
• Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun,
• Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın,
• Dikkatli ve sistemli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş,

"AŞÇIBAŞI" aramaktayız.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

DEVEXPERTS TEKNOLOJİ YAZILIM GELİŞTİRME A.Ş.
Antalya
Son 1 Hafta
İSTANBUL - ÜMRANİYE - BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
Dün
GENERAL TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Gaziantep
Son 1 Hafta
SG GARANTİ BİLİŞİM OTOMOTİV VE SAĞLIK A.Ş
Ankara, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Radisson Blu Bosphorus Hotel
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İSTANBUL - ÜMRANİYE - BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar
Dün
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

PGC Development Ltd.

PGC Catering, 2006 yılından bu yana 3000 kişilik günlük üretim kapasitesi ve kaliteli ürün, hızlı hizmet anlayışıyla başarılı bir yükselme grafiği çizmiştir. Catering hizmetiyle 10 yılı aşkın bir sürede hizmet ağını genişleterek Kuzey Kıbrıs’ın her bölgesine kusursuz bir şekilde ulaşmıştır. PGC Catering toplu yemek firmamız 1000 metrekarelik üretim alanına sahip olup tasarımı gıda hizmetine uygun ve hızla gelişen teknolojinin standartlarına uygun bir şekilde inşa edilmiştir. Kurum kültürünü benimsemiş, sahip olduğu vizyon ve kusursuz gıda güvenliği ile yemek üretimini öngören kuruluş politikasına sahip PGC Catering, geniş bir müşteri portföyüne sahip prestijli şirket olarak ilerlemektedir.

 

Hijyenik ortamlarda, temel gıda ilkelerine göre diyetisyen ve gıda mühendislerimiz sayesinde firmanın iş alanına uygun zengin menülerle yüksek memnuniyet sağlamaktadır. Şirketimiz, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2008 Belgesi, TS 22000 Gıda Güvenliği Belgesi, TS 18001 İSG-OHSAS Belgesi, TS 14001 ÇYS gibi kalite belgeleriyle siz değerli müşterilerine en iyi olanı sunmaktan mutluluk duymaktadır.

 

PGC Catering’in temel ilkesi insan sağlığını korumak, kalite ve hijyen standartlarında üretim ve sunum yapmaktır. 'Mutlak memnuniyet' ancak kaliteli hizmet sunumuyla sağlanır. Hizmetimizi doğru sunacak olanlar ise, çalışanlarımızdır. İnsan kaynakları uygulamalarımız, öncelikle çalışanlarımızın kurum sadakatini sağlamaya, sonra bu bağlılığı artırmaya yöneliktir.

 

PGC Catering İnsan Kaynakları yönetimi uygulamalarında, eğitim çok önemli bir yer kapsamaktadır. PGC Catering bünyesinde yer alan tüm personeller işe başladığı günden ayrılıncaya kadar hizmet içi eğitimden geçirilir. Biz buna “Yaşam Boyu Eğitim” diyoruz. İşe alınan personel işe başlamadan önce hizmet öncesi eğitim sürecinden geçmektedir.

 

Çağımızda modern işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara "out-source" ederek hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da arttırmaktadırlar.

 

PGC Catering; 10 yıllık deneyimi, birikimi ve profesyonel servis ağı ile resmi/özel kurum ve kuruluşlara, havalimanlarına, fabrikalara, okullara ve iş merkezlerine taşımalı yemek servisi sunmakta, bazı projelerde de yerinde üretim yaparak PGC Catering kalitesindeki lezzetlerle müşterilerini yerlerinde ağırlamaktadır.

 

PGC Catering olarak toplu yemek ve catering sektöründe tüm ihtiyaçlara çözüm ortağı olma konusunda başarımız, müşterilerimizin güveni ve takdiri ile sürekli korunmaktadır.

 

Kurulduğumuz günden bugüne kadar, gerek vizyonumuzla, gerek ürün kalitemiz ve lezzetimizle, gerek standartların üstünde üretim ağı/teknolojimizle, gerekse çevreye ve topluma duyarlılığımızla, PGC Catering olarak hazır yemek ve organizasyon sektörünün iddialı ve önde gelen firmalarından olmuştur.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları