YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

MALİYET MUHASEBESİ SORUMLUSU

KKTC
 • 19.06.2018
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 3350 Görüntüleme

İş Tanımı

KKTC de 10 yıldır Catering sektöründe faaliyet gösteren sektöründe öncü firmamızda  görevlendirilmek üzere;

 

 • Stok veri girişleri ve transferlerinin yapılması,
 • Transfer fişlerini işlenmesi ve kontrolünün sağlanması,
 • Genel gider faturalarının işlenmesi,
 • Maliyet raporlarının çıkarılması ve raporlara göre uygun muhasebe kayıtlarının yapılması,
 • Ay sonu raporlama ve sayımların geçekleştirilmesi

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin “Muhasebe/maliye/işletme/iktisat vb. bölümlerinden mezun 5 yıl deneyimli,
 • Tercihen Eta programını bilen Ms Office programlarına iyi derecede hakim,
 • Genel Muhasebede tecrübeli ve hakim,
 • Planlama yapabilen Analitik düsünen ve problem çözme yetenegine sahip,
 • Takim çalışmasına yatkın,
 • Dikkatli, disiplinli ve detaya önem veren,
 • Aktif araç kullanabilen

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

31.12.2018
BENZER TÜM İLANLAR

PGC Development Ltd.

PGC Catering, 2006 yılından bu yana 3000 kişilik günlük üretim kapasitesi ve kaliteli ürün, hızlı hizmet anlayışıyla başarılı bir yükselme grafiği çizmiştir. Catering hizmetiyle 10 yılı aşkın bir sürede hizmet ağını genişleterek Kuzey Kıbrıs’ın her bölgesine kusursuz bir şekilde ulaşmıştır. PGC Catering toplu yemek firmamız 1000 metrekarelik üretim alanına sahip olup tasarımı gıda hizmetine uygun ve hızla gelişen teknolojinin standartlarına uygun bir şekilde inşa edilmiştir. Kurum kültürünü benimsemiş, sahip olduğu vizyon ve kusursuz gıda güvenliği ile yemek üretimini öngören kuruluş politikasına sahip PGC Catering, geniş bir müşteri portföyüne sahip prestijli şirket olarak ilerlemektedir.

 

Hijyenik ortamlarda, temel gıda ilkelerine göre diyetisyen ve gıda mühendislerimiz sayesinde firmanın iş alanına uygun zengin menülerle yüksek memnuniyet sağlamaktadır. Şirketimiz, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2008 Belgesi, TS 22000 Gıda Güvenliği Belgesi, TS 18001 İSG-OHSAS Belgesi, TS 14001 ÇYS gibi kalite belgeleriyle siz değerli müşterilerine en iyi olanı sunmaktan mutluluk duymaktadır.

 

PGC Catering’in temel ilkesi insan sağlığını korumak, kalite ve hijyen standartlarında üretim ve sunum yapmaktır. 'Mutlak memnuniyet' ancak kaliteli hizmet sunumuyla sağlanır. Hizmetimizi doğru sunacak olanlar ise, çalışanlarımızdır. İnsan kaynakları uygulamalarımız, öncelikle çalışanlarımızın kurum sadakatini sağlamaya, sonra bu bağlılığı artırmaya yöneliktir.

 

PGC Catering İnsan Kaynakları yönetimi uygulamalarında, eğitim çok önemli bir yer kapsamaktadır. PGC Catering bünyesinde yer alan tüm personeller işe başladığı günden ayrılıncaya kadar hizmet içi eğitimden geçirilir. Biz buna “Yaşam Boyu Eğitim” diyoruz. İşe alınan personel işe başlamadan önce hizmet öncesi eğitim sürecinden geçmektedir.

 

Çağımızda modern işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara "out-source" ederek hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da arttırmaktadırlar.

 

PGC Catering; 10 yıllık deneyimi, birikimi ve profesyonel servis ağı ile resmi/özel kurum ve kuruluşlara, havalimanlarına, fabrikalara, okullara ve iş merkezlerine taşımalı yemek servisi sunmakta, bazı projelerde de yerinde üretim yaparak PGC Catering kalitesindeki lezzetlerle müşterilerini yerlerinde ağırlamaktadır.

 

PGC Catering olarak toplu yemek ve catering sektöründe tüm ihtiyaçlara çözüm ortağı olma konusunda başarımız, müşterilerimizin güveni ve takdiri ile sürekli korunmaktadır.

 

Kurulduğumuz günden bugüne kadar, gerek vizyonumuzla, gerek ürün kalitemiz ve lezzetimizle, gerek standartların üstünde üretim ağı/teknolojimizle, gerekse çevreye ve topluma duyarlılığımızla, PGC Catering olarak hazır yemek ve organizasyon sektörünün iddialı ve önde gelen firmalarından olmuştur.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları