YBWEB03

Satış Yetkilisi - İstabul Anadolu Yakası

 • 03.10.2019
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 3802 Görüntüleme
Pro SMT Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Satış Yetkilisi - İstabul Anadolu Yakası İş İlanı

İş Tanımı

İstanbul Pendik ofisimiz için bilgisayar ortamında teklif oluşturulması, sipariş girilmesi ve müşterilere gönderilmesi işlerini yürütecek orta seviye ve üstü İngilizce bilen satış destek elemanı arıyoruz.

İş Sorumlulukları

Satış ve satın alma siparişlerinin oluşturulması ve takibi tekliflerin oluşturulması ve müşterilere iletilmesi Siparişlerin ve sevkiyatların organize edilmesi Yabancı tedarikçiler ile İngilizce yazışma yapılması Müşterilerden gelen taleplerin satış ve servis ekipleriyle paylaşılması Ofis, ön muhasebe, teklif ve sipariş programlarının kullanılması

İşyeri Konumu

İstanbul merkez ofisimiz Kartal Adnan Kahveci Metro durağının bitişiğindedir. Anadolu yakasında özellikle E5 (D100)’e yakın herhangi bir yerden ofisimize toplu taşım araçları ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca Kurtköy-Pendik personel servisimiz vardır. Araba ile İstanbul Asya yakasından her yerden ofisimize yaklaşık yarım saatte ulaşılabilmektedir.

ProSMT Şirketi Hakkında

ProSMT, İstanbul Merkez Ofisi, Ankara ve İzmir şubeleri ile müşterilerine yüksek teknoloji elektronik üretim sistemleri satışı yapan ve servis desteği veren firmadır. ProSMT Yamaha IM SMD makineleri bölümünün ayrıca 30’dan fazla dünya çapında markanın distribütörüdür.

Aranan Nitelikler

5 yıl veya üzeri iş deneyimi, orta seviye ve üstü İngilizcesi, bilgisayar ve ofis programları kullanım tecrübesi olan aşağıdaki 2 yıllık yüksekokul, Anadolu teknik ve meslek liseleri mezunlarını tercih sebebidir.
 • Elektrik – elektronik teknolojisi
 • Endüstriyel otomasyon teknolojileri
 • Kimya teknolojisi
 • Makine teknolojisi
 • Mekatronik
 • Pazarlama ve perakende
 • Dış Ticaret
 • Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
24.09.2019
PROMAN ELEKTRONİK SAN TİC.A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
Dün
İGE ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALFA ELEKTRONİK SENSÖR A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İLKE OTOMASYON ELEKTRİK
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Denizli, İzmir, Ankara
Son 1 Hafta
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Pro SMT Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Pro SMT Elektronik
ProSMT Elektronik anahtar teslim elektronik üretim hatları tedarikçisidir. Elektronik üretim hatlarını ölçeklendirir, kurar, devreye alır ve sonrasında servis desteklerinin verir.
Dünyanın en hassas SMD dizgi robotlarından, gözle görülemeyecek hızda çalışan, yarı iletkenlerin ve güç elektroniği elemanlarının bağlantı tellerini takan makinelere kadar...

Çalışan Kadrosu
Bir Pro SMT Elektronik çalışanı için bu tip makinelerin tüm özelliklerini, çalışmasını ve programlamasını bilmek ve Türkiye'nin en ileri üretim ve arge kuruluşlarında bu makineleri kurup çalıştırmak, eğitimlerini vermek ve bakımlarını yapmak gündelik sıradan işlerdendir.
Bu nedenle ProSMT çalışanlarının neredeyse tamamı, beyaz yakalı, yüksek tahsillidir ve iyi seviyede yabancı dil bilgisine sahiptir.

Firma Kültürü
Teknolojik ürünlerde ülkemizin dünya ile rekabet edebilmesinin verdiği heyecanla çalışıyoruz. Siz de bu heyecanı işinize yansıtabileceğinizi düşünüyorsanız hemen iş başvuru formunuzu bize iletin.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları