YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İklimlendirme, Klima Teknisyeni ÇERKEZKÖY BÖLGE

  • 28.03.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 2604 Görüntüleme

İş Tanımı

Mekanik bakım hizmetleri veren Firmamızın projelerinde ve mobil servis ekiplerinde çalışacak ÇERKEZKÖY 'de ikamet eden Mekanik/İklimlendirme Teknisyenleri aranmaktadır.

Aranan Nitelikler


Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun veya MEB Ustalık/ Kalfalık belgesi sahibi, Mekanik / iklimlendirme bakım ve arıza konularına hakim,
Konusunda en az 3 yıl deneyimli (endüstriyel ve konfor için kullanılan soğutma grupları, Chiller, Klima santrali, Split, VRV, Hassas kontrollü klima, Soğuk hava deposu)
B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın, 
Dış görünümüne ve kişisel temizliğine özen gösteren,
Askerlik hizmetini tamamlamış
Seyahat engeli olmayan.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ZEYNAR MENSUCAT
Tekirdağ
Son 1 Ay
Fibernet Avrupa Fiber Çözüm Merkezi
Tekirdağ Çorlu
Son 1 Ay
FENPLAST PLASTİK ÜRÜNLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ Ergene
29.03.2019
BENZER TÜM İLANLAR

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.

İşletmelerin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması PROASİST Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin tamamında zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım/ servis ve yerinde teknik işletme hizmetleri vermektedir.

PROASİST, sektörlerinin öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek ve teknik hizmetlersektörünü dönüştürerek hizmet ağını hızla büyütmektedir. PROASİST, Akıllı Ekran Uygulaması ile İşletmelerin sabit kıymetlerinin ihtiyacı olan  işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan PROASİST, Türkiye'nin 81 ilinde, 35 Mobil Ekip, 200 Çözüm Ortağı ile 12.000+ lokasyona hizmet vermektedir.

PROASİST, hizmet üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere görünen ve görünmeyen işletme maliyetlerini azaltmak, PROASİST'in öncelikli hedeflerindendir. PROASİST Operasyonel yönetimini, 4.0 Sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği dijital teknoloji harikası Proasist Smart Screen (PSS) Akıllı Ekran Uygulaması ile sağlamaktadır.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları