YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Mekanik, İklimlendirme Teknikeri

  • 14.09.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 632 Görüntüleme

İş Tanımı

Firmamızın projelerinde Mekanik / İklimlendirme konularında bakım ve arıza teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere  ÇERKEZKÖY 'de ikamet eden, aşağıdaki niteliklere sahip tekniker, teknisyenler aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Teknik lise yada MYO ların ilgili bölümlerinden mezun mekanik ve iklimlendirme sistemleri bakım, arıza konularına hakim,
Benzeri görevlerde en az 3 yıl deneyimli,  
Ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın, bedenen çalışmasında sakıncası olmayan, 
Dış görünümüne ve kişisel temizliğine özen gösteren, 
Askerlik hizmetini tamamlamış 
Seyahat engeli olmayan, 

ÇERKEZKÖY' de ikamet eden

MEKANİK / İKLİMLENDİRME TEKNİSYENİ 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Tekirdağ Çerkezköy
Dün
Tekirdağ Çerkezköy
Dün
SAGUN GROUP
İzmir, Tekirdağ, Antalya, Adana, Edirne, Sinop, Kayseri, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ Çerkezköy
Son 1 Ay
Noks Makina İmalat ve Endüstriyel Montaj San.A.Ş.
Kocaeli, Tekirdağ, İzmir, Bursa, Ankara
Son 1 Ay
Tekirdağ Çerkezköy, Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ
17.01.2019
BENZER TÜM İLANLAR

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.

İşletmelerin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması PROASİST Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin tamamında zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım/ servis ve yerinde teknik işletme hizmetleri vermektedir.

PROASİST, sektörlerinin öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek ve teknik hizmetlersektörünü dönüştürerek hizmet ağını hızla büyütmektedir. PROASİST, Akıllı Ekran Uygulaması ile İşletmelerin sabit kıymetlerinin ihtiyacı olan  işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan PROASİST, Türkiye'nin 81 ilinde, 35 Mobil Ekip, 200 Çözüm Ortağı ile 12.000+ lokasyona hizmet vermektedir.

PROASİST, hizmet üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere görünen ve görünmeyen işletme maliyetlerini azaltmak, PROASİST'in öncelikli hedeflerindendir. PROASİST Operasyonel yönetimini, 4.0 Sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği dijital teknoloji harikası Proasist Smart Screen (PSS) Akıllı Ekran Uygulaması ile sağlamaktadır.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları