YBWEB01

REFRİGLASS CAM İŞLEME MERKEZİ SAN VE TİC. A.Ş

Refriglass A.Ş. cam sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi, bilgi ve birikimi ile her sektörden hitap ettiği müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir.

Sektördeki bilgi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak belirleyen Refriglass A.Ş., müşterilerine cam tedarikçisi olmanın yanında bir çözüm ortağı olarak da yaklaşmaktadır.

Cam sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş insan kaynağı ve günümüz teknolojisinin gerekliliklerini sonuna kadar getirebilen teknolojik alt yapısı ile sektörde bir adım öne çıkmakta, müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti en optimal maliyetlerle verebilmektedir. Refriglass A.Ş.'nin temel önceliği müşteri memnuniyeti yaratmak ve yarattığı bu memnuniyeti kalıcı olarak geleceğe daha da arttırarak taşımaktır.  

İstanbul merkez ofisi ve üretim tesisi ile tüm cam işleme proseslerini yapabilme becerisine haiz olan Refriglass A.Ş., ayrıca belirli aralıklarla yayınladığı makaleler ile de müşterilerine ve cam sektörü ile ilgilenen kişilere de bir bilgi kaynağı olmaktadır.

Değişik sektörlerden hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki müşterilerine cam tedariği sağlayan Refriglass A.Ş. başlıca Avrupa ve Kuzey Amerika ile iş hacmine sahip olup, yurt içinde de farklı sektörlerden birçok firmaya hizmet vermektedir.

Başlıca çalıştığımız sektörler;

1. Ticari Buzdolabı

2. Duşkabin ve Banyo

3. Aydınlatma

4. Mobilya

ÇOK ACİL CNC ROUTER OPERATÖRÜ
REFRİGLASS CAM İŞLEME MERKEZİ SAN VE TİC. A.Ş
Kocaeli - Gebze
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.