REMAX CADDE

REMAX kimdir?

1973 yılında Amerika’da kurulmuş bugün 100 ülkede dünyanın en çok satış yapan franchising şirketi,1997 yılında Türkiye’de faaliyet gösteren 280 REMAX ofisi, 3800 profesyonel gayrimenkul danışmanı ile gayrimenkul sektöründe marka bilinirliğinde ve işlem adedinde her zaman açık ara lider bir firmadır. TOYP tarafından finans ve girişimcilik dallarında “en başarılı genç girişimci ve işadamı” ödülünü alan Murat Goldştayn tarafından kurulmuştur.

 

DÜNYADA HİÇ KİMSE REMAX’TEN DAHA FAZLA GAYRİMENKUL SATMIYOR.

 

REMAX CADDE kimdir?

REMAX CADDE 1999 yılından beri süregelen 20 yıllık tecrübe ve deneyimlerin toplamıdır. İstanbul-Kadıköy uzmanlık bölgesinde faaliyet gösteren ofisimiz sektörünün aktif ve sürekli gelişen çalışma yasasıyla hareket eder. Yenilik ve gelişimi sürekli destekleyen, eğitim odaklı, kültürlü, güler güzlü, profesyonel gayrimenkul danışmanlarının olduğu ofisimizde sizler için de yerimiz hazır. Ofis bünyesinde güler yüzlü ofis ekibimiz, muhasebe birimimiz, insan kaynakları ve halkla ilişkiler birimimiz, yatırım uzmanımız, uzman eğitmen koç ve mentorumuz, sosyal medya ve tasarım uzmanımız, hukuki konularda destek alabileceğiniz avukatımız, sizlere her sorunuz için hizmet verebileceklerdir. Kısacası “Konusunda uzman sektörünün profesyoneli” gayrimenkul ofisidir. 

 

Kısaca;

Geçmişi başarılarla ve 1.’lik ödülleriyle dolu, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, "En değerli varlık İNSAN" bilinciyle hareket eden, Kadrosundaki tecrübeli, eğitimli ve sisteme damgasını vurmuş gayrimenkul danışmanlarıyla, Bölgenin en saygın ve tanınmış gayrimenkul ofisi olmayı başarmış, Maksimum hizmet, maksimum profesyonellik, maksimum başarı ve maksimum paylaşım ilkeleriyle sizlere maksimum mutluluğu yaşatmayı amaçlıyoruz.

Web Sitesi:www.remaxcadde.com

Adres: BAĞDAT CAD. CADDEBOSTAN/KADIKÖY/İSTANBUL-ANADOLU

Daha Fazla