Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

GEMİLERDE ÇALIŞACAK VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Gaziantep, Eskişehir, K.Maraş, Osmaniye, Ordu, Mersin(İçel), Kocaeli Gebze, Muğla Bodrum
  • 17.10.2017
  • 0 - 20
ROTA DENİZCİLİK (İSTANBUL MERKEZ) GEMİLERDE ÇALIŞACAK VASIFLI VASIFSIZ PERSONELLER İş İlanı

İş Tanımı

ULUSLARARASI - YURT İÇİ GEMİLERDE, ÖZEL VE TURİSTLİK YATLARDA GÖREV ALACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR.

GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ, MESLEK VE KARİYER EDİNEBİLİRSİNİZ.

GÜVERTE BÖLÜMÜNE : GEMİCİ - VASIFSIZ PERSONELLER

MAKİNA BÖLÜMÜNE    : YAĞCI - MEKANİK BAKIM PERSONELLERİ

MUTFAK BÖLÜMÜNE    : AŞÇI - AŞÇI YARDIMCISI VE GARSONLAR

GEMİ ADAMI CÜZDANI (BELGESİ) OLMASI ZORUNLUDUR.

GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI ANLAŞMALI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

NOT: İLGİLİ ADAYLARIN T.C VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE BAŞVURU YAPABİLİRLER.

İLETİŞİM
0216 449 00 82
0531 492 92 29
0554 381 57 49
0546 592 07 81

Aranan Nitelikler

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

TSM ENERJİ İNŞAAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
Mersin(İçel) - Gülnar
20.02.2024
BAŞVUR
KARMA ELEKTROTEKNİK LED AYDINLATMA PROJE TASARIM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Eyüpsultan, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BCS BİRLEŞİK ÇÖZÜM SERVİSLERİ YÖNETİM DESTEK TİCARET A.Ş.
Ankara
Dün
LAMİNET OFİS SİSTEMLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bağcılar
Dün
Gourmet Garage
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy
Dün
Güzelpınar Doğal Kaynak Suyu
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy, İstanbul Avrupa Yakası - Sultangazi
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Son 1 Hafta
BAŞVUR
KARMETAL SAVUNMA MÜHİMMAT SİLAH TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
BAŞVUR
ŞOTEKS ETİKET TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Başakşehir
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR