Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Barmen

Edirne
  • 31.01.2020
  • 50 - 100
  • 5561 Görüntüleme

İş Tanımı

RYS Hotel & Restaurant bünyesindeki  Bar / Restaurantlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki genel ve kişisel özelliklere sahip, Barmen takım arkadaşı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Turizm Meslek Yüksekokulu ve Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Ekip çalışmasına yatkın, titiz ve sorumluluk üstlenebilen,
Tercihen yiyecek ve içecek sektöründe en az 1-2 yıl deneyimli,
Mesleki ve kişisel gelişime açık,
Kişisel bakımına özen gösteren, güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün,
Hijyen kurallarına önem veren

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

RYS Turizm İnşaat Gıda San. ve Tic.A.Ş.
Edirne
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Tuzcular Şirketler Grubu

  1960 yılında kerestecilik ve otomotiv sektöründe Tuzcu kardeşler olarak faaliyet faaliyet göstermekteyken, 14.03.1990  yılında Tuzcular Turizm Ticaret San.A.Ş. şirketi kurulmuş ve petrol ofisi bayiliği ile akaryakıt sektörüne ilk adım atılmıştır. 

  Akaryakıt sektörüne hızlı bir giriş yaptıktan sonra farklı ticari faaliyetler aramakta olan Tuzcular ailesi turizm sektörüne girmeyi kararlaştırmış ve 2 yıl süren yatırımlar sonrası 1993 yılında "Çorum Büyük Otel" ünvanı ile turizm sektöründe de boy göstermeye başlamıştır.

  Otelcilik sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getiren Tuzcular ailesi, 2000 yılında Petrol Ofisi bayiliğine ek olarak başka bir akaryakıt devi olan Total Oil Türkiye A.Ş.'nin bayiliğini Çorum'a getirmiştir.

   1960 yıllardan bugünlere farklı iş kolları ile ticari hayatını devam ettiren Tuzcular Ailesi, günümüzde Petrol Ofisi Akaryakıt İstasyonu, Çorum Büyük Otel ve Total Oil Akaryakıt İstasyonu ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları