YBWEB01

Döner Ustası

  • 26.06.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 4179 Görüntüleme

İş Tanımı

Romanya’nın en büyük baton döner üreticisi olan ÇINAR Food Production’da çalıştırılmak üzere, Döner Ustasına ihtiyaç duyuyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Yaprak Et ve tavuk döner üretimi konusunda bilgili,
  • Daha once döner üretim fabrikasında çalışmış olan,

Başvuran adayların yurtdışında çalışmak ve yaşamakla ilgili herhangi bir engeli bulunmamalıdır. Firmamız tarafından tüm vize ve oturum işlemleri karşılanacaktır.

Yapacağınız başvuru, uzun süreli bir iş içindir. Sezonluk bir iş değildir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

NOX DENİZCİLİK
Son 1 Hafta
Amburan Beach Club
Azerbaycan
Son 1 Ay
Amburan Beach Club
Azerbaycan
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

SC ANDREEAS 95 EXIM SRL

Romanya'nın en büyük baton döner üreticisi olan CINAR Food Production 2010 yılında kurulmuştur. Müşterilerimizin taleplerine göre farklı et ve baharatlarla döner kebap sunuyoruz.

Çınar Döner sürdürülebilir bir değer yaratarak, döner piyasasını genişletmek arzusundadır. Müşteri merkezli plan ve stratejileri sayesinde, Çınar Döner müşterilerinin tüm beklenti ve isteklerini karşılamayı hedefler.

Çınar Döner, uluslararası gıda standartlarına göre, modern tesislerinde tavuk eti ürünleri üretmektedir. Üretim ve satış süreçlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inovatif bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Çınar Döner’in birincil önceliği müşterilerine her daim aynı kalite standartlarında hizmet sunmaktır. Kurmuş olduğu uzun vadeli stratejik ortaklıkları sayesinde, Çınar Döner karşılıklı fayda prensibiyle kapasitesini her sene arttırmaktadır.

Çınar Döner, çalışanlarının mutluluğunu ve firmalarına olan bağlılıklarını oldukça önemsemektedir. Şirket icinde yaratılan bu sinerji ile birlikte, Çınar Döner sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevre dostu bir sirket olarak varlığını sürdürmektedir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları