Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Döner Ustası

  • 26.06.2019
  • 100 - 200
  • 4563 Görüntüleme

İş Tanımı

Romanya’nın en büyük baton döner üreticisi olan ÇINAR Food Production’da çalıştırılmak üzere, Döner Ustasına ihtiyaç duyuyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Yaprak Et ve tavuk döner üretimi konusunda bilgili,
  • Daha once döner üretim fabrikasında çalışmış olan,

Başvuran adayların yurtdışında çalışmak ve yaşamakla ilgili herhangi bir engeli bulunmamalıdır. Firmamız tarafından tüm vize ve oturum işlemleri karşılanacaktır.

Yapacağınız başvuru, uzun süreli bir iş içindir. Sezonluk bir iş değildir.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Dentes Diş Kliniği
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Bugün
Hatay
Bugün
Sivas
Bugün
Kocaeli - Gebze
Bugün
ADTECH REKLAM VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Teknobay Bilişim A.Ş.
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Ata Ltd. Şti.
Bugün
ADVIQUAL END. DAN. SAN. TIC. LTD. ŞTI.
İstanbul Avrupa Yakası - Esenyurt
Bugün
AY YILDIZ İŞ GÜVENLİĞİ
Aydın
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

SC ANDREEAS 95 EXIM SRL

Romanya'nın en büyük baton döner üreticisi olan CINAR Food Production 2010 yılında kurulmuştur. Müşterilerimizin taleplerine göre farklı et ve baharatlarla döner kebap sunuyoruz.

Çınar Döner sürdürülebilir bir değer yaratarak, döner piyasasını genişletmek arzusundadır. Müşteri merkezli plan ve stratejileri sayesinde, Çınar Döner müşterilerinin tüm beklenti ve isteklerini karşılamayı hedefler.

Çınar Döner, uluslararası gıda standartlarına göre, modern tesislerinde tavuk eti ürünleri üretmektedir. Üretim ve satış süreçlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inovatif bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Çınar Döner’in birincil önceliği müşterilerine her daim aynı kalite standartlarında hizmet sunmaktır. Kurmuş olduğu uzun vadeli stratejik ortaklıkları sayesinde, Çınar Döner karşılıklı fayda prensibiyle kapasitesini her sene arttırmaktadır.

Çınar Döner, çalışanlarının mutluluğunu ve firmalarına olan bağlılıklarını oldukça önemsemektedir. Şirket icinde yaratılan bu sinerji ile birlikte, Çınar Döner sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevre dostu bir sirket olarak varlığını sürdürmektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları