YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kurumsal Satış Temsilcisi

  • 24.05.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 2948 Görüntüleme

İş Tanımı

SebaTEKNİK, sektörün en önemli üreticilerinin gücünü de arkasına alarak, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektörde öncü olmak amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Firmamız Alman SebaKMT, Amerikan Vivax-Metrotech ve Kanada Sensors&Software firmalarının Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak, satış, saha uygulamaları, teknik servis, danışmanlık hizmetleri, mühendislik projeleri vb faaliyetleri tüm Türkiye'de ve yurt dışı projelerinde başarı ile sürdürmektedir.

Firmamıza, Tüm Türkiye genelindeki Belediye, Su ve Kanalizasyon İdareleri, Elektrik, Gaz, Petrol Dağıtım Şirketleri vb. kurumsal müşteri portföyümüzü geliştirecek, periyodik ziyaretler yaparak ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak, sunum, saha uygulamaları, demo faaliyetlerini yürütecek ve şirketin diğer faaliyetlerinde görev alacak kurumsal satış temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

*En az Yüksekokul mezunu, üniversitelerin elektrik - elektronik, makine, inşaat, fizik, jeofizik, jeoloji, çevre, harita vb. teknik bölümlerinden 2 ya da 4 yıllık mezun,

*Daha önce kurumsal satış, saha satışı ya da benzer pozisyonlarda en az 2 yıl görev almış,

*Prezantabl, diksiyonu düzgün, kariyerine satış konusunda kendisini geliştirerek devam etmek isteyen, ikna kabiliyeti yüksek, başarı hedefleyen, 

*Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek, dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüskek, takım çalışmasına yatkın,

*Aktif araç kullanabilen,

*Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, aktif seyahat edebilecek (Ayda en az 10 gün),

*Aktif ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

*Araştırmayı seven, iş geliştirme konusunda kabiliyetli,

*Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için),

Kurumsal satış temsilcisi aramaktayız.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Son 1 Ay
Mövenpick Hotel Ankara
Ankara Yenimahalle
Bugün
EUROIMMUN Turkey Tıbbi Laboratuar Teşhisleri A.Ş.
Ankara
Bugün
Deva Baharat
Ankara
Dün
LİDER DİŞ AŞ
Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, Bursa, Diyarbakır, Denizli
Son 1 Hafta
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, , Kocaeli
Son 1 Hafta
Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri Ltd.Şti.
Ankara
Son 1 Hafta
Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makina A.Ş.
Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Konya
Son 1 Hafta
ELANTRA İLAÇ SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Seba Teknik Ltd.Şti

SebaTEKNİK, sektörün en önemli üreticilerinin gücünü de arkasına alarak, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektörde öncü olmak amacıyla kurulmuş bir firmadır.
Firmamız Alman SebaKMT, Amerikan Vivax-Metrotech ve Kanada Sensors&Software firmalarının Türkiye tek yetkili temsilcisidir.

Firmamız ana faaliyet konuları; yer altı hatlarının tespiti, yer altı kablo ve boru güzergahlarının tespiti, altyapı sayısallaştırma, su kayıp ve kaçaklarının, gaz kaçaklarının tespiti, boru hattı izolasyon hata yeri tespiti, yer altı kayıp menhol, kapak, vana ve rogarların tespiti, kablo arıza yeri tespiti, kanal / boru görüntüleme ve rehabilitasyonu, yatay sondaj yönlendirme, akışkan debi ölçümleri, basınç ölçüm sistemleri, hidrolik modelleme, mühendislik ve müşavirlik gibi her türlü altyapı ve çevre ile ilgili konularda teknolojik ürünlerin temini, satış ve pazarlaması, danışmanlık, eğitim, saha uygulama, mühendislik ve taahhüt işleridir. Firmamız, temsilcisi olduğu üretici firmaların ürünlerinin tüm Türkiye ve yurt dışı satış, pazarlama faaliyetlerinin yanında, sattığı tüm ürünler ile ilgili her türlü hizmet, saha uygulamaları, danışmanlık, satış sonrası eğitim, periyodik eğitim, bakım ve onarım hizmetlerini de kendi bünyesindeki uzman personeli ile yürütmektedir. Firmamızı sektördeki rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, tüm yönetim ve çalışan kadrosunun, saha koşullarını çok iyi bilen ve sattığı ürünlerin bizzat kullanıcıları olmasıdır. Firmamızın tüm yapısı çok uzun yıllardır sektörde önemli görevlerde bulunmuş, birçok önemli projeye imza atmış profesyonel kadronun bir araya gelmesi ile oluşmuştur.
Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları