Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Teknik Servis Sorumlusu

  • 24.05.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2427 Görüntüleme

İş Tanımı

SebaTEKNİK, sektörün en önemli üreticilerinin gücünü de arkasına alarak, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektörde öncü olmak amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Firmamız Alman SebaKMT, Amerikan Vivax-Metrotech ve Kanada Sensors&Software firmalarının Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak, satış, saha uygulamaları, teknik servis, danışmanlık hizmetleri, mühendislik projeleri vb faaliyetleri tüm Türkiye'de ve yurt dışı projelerinde başarı ile sürdürmektedir.

Firmamıza, satışını yaptığımız ürünlerin arıza durumlarında tamiratlarını gerçekleştirecek, periyodik bakım faaliyetlerini yürütecek, arıza, tamir bakım süreçlerinde müşteriler ile gerekli görüşmeleri yaparak fiyat tekliflerini hazırlayacak, arıza, tamir, bakım faaliyetlerinin tüm süreçlerini yönetecek, yurt içi ve yurt dışı parça temin işlemlerini yürütecek, satış sonrası hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesine katkı sağlacak ve şirketin diğer faaliyetlerinde görev alacak teknik servis sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

*En az Yüksekokul mezunu, üniversitelerin elektrik - elektronik, haberleşme, makine, fizik vb. teknik bölümlerinden 2 ya da 4 yıllık mezun,

*Daha önce elektronik cihazlar tamiratı, bakım onarımı ve benzeri pozisyonlarda en az 2 yıl görev almış,

*Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek, dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüskek, takım çalışmasına yatkın,

*Aktif araç kullanabilen,

*Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,

*Satışını yaptığımız ürünler ile ilgili yerinde teknik eğitim hizmetlerini de yürütebilecek, 

*Satış sonrası hizmetlerin yerine getirilmesini sağlayacak,

*Aktif ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

*Araştırmayı seven, iş geliştirme konusunda kabiliyetli,

*Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

*İngilizce okuduğunu anlaması ve temel düzeyde İngilizce iletişim kurabilmesi tercih sebebidir.

Teknik servis sorumlusu aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

KONELSİS KONTROL ELEKTRONİK SİSTEMLERİ
Ankara
Bugün
VIDEOCOM ELEKTRONİK BİLGİSAYAR SİST. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa
Bugün
Bağdat Baharat
Ankara
Bugün
HomeNET Telekomünikasyon ve Bilişim TURKCELL SUPERONLİNE
Ankara Keçiören, Eskişehir, Bilecik, Kırıkkale
Bugün
Ankara
Bugün
EMES ELEKTROMEKANİK SİS.SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
Dün
MEKTEBİM KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Balıkesir, Yalova, Tekirdağ, Trabzon
Son 1 Hafta
DOĞA KOLEJİ
Son 1 Hafta
ÖZPOR YALITIM AMBALAJ İNŞAAT TUR. YAT. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Seba Teknik Ltd.Şti

SebaTEKNİK, sektörün en önemli üreticilerinin gücünü de arkasına alarak, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektörde öncü olmak amacıyla kurulmuş bir firmadır.
Firmamız Alman SebaKMT, Amerikan Vivax-Metrotech ve Kanada Sensors&Software firmalarının Türkiye tek yetkili temsilcisidir.

Firmamız ana faaliyet konuları; yer altı hatlarının tespiti, yer altı kablo ve boru güzergahlarının tespiti, altyapı sayısallaştırma, su kayıp ve kaçaklarının, gaz kaçaklarının tespiti, boru hattı izolasyon hata yeri tespiti, yer altı kayıp menhol, kapak, vana ve rogarların tespiti, kablo arıza yeri tespiti, kanal / boru görüntüleme ve rehabilitasyonu, yatay sondaj yönlendirme, akışkan debi ölçümleri, basınç ölçüm sistemleri, hidrolik modelleme, mühendislik ve müşavirlik gibi her türlü altyapı ve çevre ile ilgili konularda teknolojik ürünlerin temini, satış ve pazarlaması, danışmanlık, eğitim, saha uygulama, mühendislik ve taahhüt işleridir. Firmamız, temsilcisi olduğu üretici firmaların ürünlerinin tüm Türkiye ve yurt dışı satış, pazarlama faaliyetlerinin yanında, sattığı tüm ürünler ile ilgili her türlü hizmet, saha uygulamaları, danışmanlık, satış sonrası eğitim, periyodik eğitim, bakım ve onarım hizmetlerini de kendi bünyesindeki uzman personeli ile yürütmektedir. Firmamızı sektördeki rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, tüm yönetim ve çalışan kadrosunun, saha koşullarını çok iyi bilen ve sattığı ürünlerin bizzat kullanıcıları olmasıdır. Firmamızın tüm yapısı çok uzun yıllardır sektörde önemli görevlerde bulunmuş, birçok önemli projeye imza atmış profesyonel kadronun bir araya gelmesi ile oluşmuştur.
Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları