YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Teknik Servis Sorumlusu

  • 24.05.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2254 Görüntüleme

İş Tanımı

SebaTEKNİK, sektörün en önemli üreticilerinin gücünü de arkasına alarak, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektörde öncü olmak amacıyla kurulmuş bir firmadır.

Firmamız Alman SebaKMT, Amerikan Vivax-Metrotech ve Kanada Sensors&Software firmalarının Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak, satış, saha uygulamaları, teknik servis, danışmanlık hizmetleri, mühendislik projeleri vb faaliyetleri tüm Türkiye'de ve yurt dışı projelerinde başarı ile sürdürmektedir.

Firmamıza, satışını yaptığımız ürünlerin arıza durumlarında tamiratlarını gerçekleştirecek, periyodik bakım faaliyetlerini yürütecek, arıza, tamir bakım süreçlerinde müşteriler ile gerekli görüşmeleri yaparak fiyat tekliflerini hazırlayacak, arıza, tamir, bakım faaliyetlerinin tüm süreçlerini yönetecek, yurt içi ve yurt dışı parça temin işlemlerini yürütecek, satış sonrası hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesine katkı sağlacak ve şirketin diğer faaliyetlerinde görev alacak teknik servis sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

*En az Yüksekokul mezunu, üniversitelerin elektrik - elektronik, haberleşme, makine, fizik vb. teknik bölümlerinden 2 ya da 4 yıllık mezun,

*Daha önce elektronik cihazlar tamiratı, bakım onarımı ve benzeri pozisyonlarda en az 2 yıl görev almış,

*Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek, dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüskek, takım çalışmasına yatkın,

*Aktif araç kullanabilen,

*Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan,

*Satışını yaptığımız ürünler ile ilgili yerinde teknik eğitim hizmetlerini de yürütebilecek, 

*Satış sonrası hizmetlerin yerine getirilmesini sağlayacak,

*Aktif ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

*Araştırmayı seven, iş geliştirme konusunda kabiliyetli,

*Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

*İngilizce okuduğunu anlaması ve temel düzeyde İngilizce iletişim kurabilmesi tercih sebebidir.

Teknik servis sorumlusu aramaktayız.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AAC MAKİNA SAN VE DIŞ TİCARET
Ankara Sincan, Ankara
Bugün
BALÇIK Isı Elemanları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Ankara Kazan
Bugün
ÖZPOR YALITIM AMBALAJ İNŞAAT TUR. YAT. SAN. TİC. A.Ş.
Ankara
Bugün
Efor Endüstriyel Tesisler Montaj İmalat Ve İnşaat A.Ş.
Ankara
Bugün
Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Ankara
Bugün
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ, Adana, Gaziantep
Bugün
ÇİLİNGİR ELEKTRİK ELEKTRONİK SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ.
Ankara
Son 1 Hafta
SÜMER NET FİBER ÇÖZÜM MERKEZİ
Ankara Etimesgut
Son 1 Ay
Özlem Elektronik
Ankara, Ankara Çankaya
Son 1 Ay
SWSS CNC MAKİNA SAN. TİC. LTD.ŞTİ
İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Seba Teknik Ltd.Şti

SebaTEKNİK, sektörün en önemli üreticilerinin gücünü de arkasına alarak, genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile sektörde öncü olmak amacıyla kurulmuş bir firmadır.
Firmamız Alman SebaKMT, Amerikan Vivax-Metrotech ve Kanada Sensors&Software firmalarının Türkiye tek yetkili temsilcisidir.

Firmamız ana faaliyet konuları; yer altı hatlarının tespiti, yer altı kablo ve boru güzergahlarının tespiti, altyapı sayısallaştırma, su kayıp ve kaçaklarının, gaz kaçaklarının tespiti, boru hattı izolasyon hata yeri tespiti, yer altı kayıp menhol, kapak, vana ve rogarların tespiti, kablo arıza yeri tespiti, kanal / boru görüntüleme ve rehabilitasyonu, yatay sondaj yönlendirme, akışkan debi ölçümleri, basınç ölçüm sistemleri, hidrolik modelleme, mühendislik ve müşavirlik gibi her türlü altyapı ve çevre ile ilgili konularda teknolojik ürünlerin temini, satış ve pazarlaması, danışmanlık, eğitim, saha uygulama, mühendislik ve taahhüt işleridir. Firmamız, temsilcisi olduğu üretici firmaların ürünlerinin tüm Türkiye ve yurt dışı satış, pazarlama faaliyetlerinin yanında, sattığı tüm ürünler ile ilgili her türlü hizmet, saha uygulamaları, danışmanlık, satış sonrası eğitim, periyodik eğitim, bakım ve onarım hizmetlerini de kendi bünyesindeki uzman personeli ile yürütmektedir. Firmamızı sektördeki rakiplerinden ayıran en önemli özelliği, tüm yönetim ve çalışan kadrosunun, saha koşullarını çok iyi bilen ve sattığı ürünlerin bizzat kullanıcıları olmasıdır. Firmamızın tüm yapısı çok uzun yıllardır sektörde önemli görevlerde bulunmuş, birçok önemli projeye imza atmış profesyonel kadronun bir araya gelmesi ile oluşmuştur.
Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları