Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Şişli
 • 28.06.2019
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 1712 Görüntüleme
SET-SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Kurumsal Pazarlama Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

KURUMSAL HİZMETLERDE PAZARLAMA (Yurtdışı ve Yurtiçi)

Grubumuz şu alanlarda faaliyet göstermektedir:
- Çeviri ve Dokümantasyon Hizmetleri
- Çeviri ve Dokümantasyon Teknolojileri 
- Grafik Tasarım ve Web Tasarımı

Uzun yıllardır başarıyla yürüyen ihracat çalışmalarımızı daha ileriye götürecek takım arkadaşları aramaktayız. Çeviri ve dokümantasyon hizmetlerini yurt dışına sunmada önemli başarılar elde etmiş olan şirketimiz 2018 yılında kurulan Hizmet İhracatçıları Birliğinin kurucu üyeleri arasında yer almaktadır. Çeviri ve dokümantasyon hizmetleri alanında sektörün en önemli oyuncularından biri olan firmamız büyük oranda yurt dışında merkezli olmak üzere dünyanın önde gelen firmalarına hizmet vermektedir. 

Faaliyet alanlarımız ve firmalarımız hakkında bilgilere aşağıdaki web sitelerinden erişebilirsiniz:

http://www.referansceviri.com 

http://www.set-soft.com


Bilgisayar Destekli Çeviri Teknolojileri
Çeviri Teknolojileri alanındaki çalışmalarımız dünyada çeviri sektörü içinde oldukça popüler olan SDL Trados Teknolojileri ürünlerinin dağıtımcılığına odaklanmıştır. SDL Trados Teknolojileri halen dünyada "Bilgisayar Destekli Çeviri Araçları" alanında en önde telaffuz edilen ve sektörün tartışmasız lideri konumunda olan bireysel ve kurumsal araçlar sunmaktadır. Bu alanda yapılacak müşteri ilişkilerinden beklentimiz, son yıllarda kullanımı giderek yaygınlaşan bu araçların sunduğu fırsatları mümkün olduğunca fazla sayıda birey ve kuruma tanıtmak, satış potansiyeli oluşturarak söz konusu araçların satışını gerçekleştirmektir.

Firmamızın 2005 yılından bu yana sürdürdüğü dağıtımcılık yetkisi Türkiye ile birlikte bazı çevre ülkelerini kapsamaktadır.

Çeviri ve Dokümantasyon Hizmetleri
Diğer yandan firmamız kurumların dokümantasyon ve çeviri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektedir. Çeviri çalışmalarının merkez noktayı oluşturduğu bu çalışmalar birçok kurum için kimliğini konuşlandırma zemini oluştururken, pazara giriş ve marka tutundurma amaçlarına da hizmet etmektedir.

Firmamız Avrupa Birliği Çeviri Standartları ile çalışan bir kurumdur. Çalışanlarımızı titizlikle seçmemiz, kendileriyle en az 1 yıl çalışmak üzere anlaşma yapmamız, onlara ilk günden itibaren sürekli ve düzenli olarak eğitimler vermemiz sayesinde kalite düzeyimizi bu denli yukarıda tutmayı başarmaktayız. Başvuru yaparken, kısa süreli çalışmak isteyen kişilere açık olmadığımızı lütfen göz önünde bulundurunuz. 

Pazarlama çalışmalarımızın temeli sanayi ve ticaret kurum ve kuruluşlarıyla iyi ilişkiler geliştirerek, onlara çalışma verimliliği ve karlılığı sağlayacak ürün ve hizmetleri tanıtmaktır. 

Web Tasarımı & Dijital Tasarım
Kurumlara sunduğumuz bir diğer hizmet alanı ise yazılım geliştirme ve dijital tasarım hizmetleridir. Web tasarımı ve grafik tasarım gibi çalışmalarla detaylandırabileceğimiz bu çalışmalarımızı müşterilerimize oldukça avantajlı koşullarla sunmakta ve bu nedenle yeni çevreleri hizmetlerimizden haberdar etme ihtiyacı duymaktayız. 

Bu pozisyonda çalışacak arkadaşımızdan beklentimiz;
 • Sanayi ve ticaret kurum ve kuruluşlarıyla iyi ilişkiler geliştirmek
 • Kurumlarla ortak etkinlikler organize etmek,
 • Ürün ve hizmetlerimizle ilgili tanıtıcı materyallerin hazırlanmasına öncülük etmek
 • Müşteriler ile üretim ekibi ekip arasında köprü vazifesi görmek,
 • Mevcut müşteri portföyünü çeşitli kampanya ve iletişim çalışmaları ile beslemek, 
 • Fuar, seminer ve konferans etkinliklerine katılım faaliyetleri yürütmek

Başvurularınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Aranan Nitelikler

B2B Hizmetlerinde Pazarlama
İngilizce diline üst düzeyde hakim olan adayların bu pozisyonda başarılı olma şansı yüksektir. Müşteri ilişkilerimiz önemli oranda yabancı müşterilerle yürütülmektedir. Bu ilanla sunduğumuz hizmetler ve teknoloji ürünleri konusunda müşteri iletişimi yürüten ve müşteri siparişlerini düzenleyen ekibimizi genişletmeyi planlıyoruz. Kısaca belirtmek gerekirse müşteri ilişkileri ekibimiz Türkiye içinde ve dışında müşteri portföyleri oluşturma, iletişim sistemleri kullanarak bu müşterilere erişme ve kendileriyle müzakereler yürüterek anlaşmalar yapma gibi çalışmalar yapmaktadır. 
BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIMIZ ARKADAŞIMIZIN,
 • İyi bir pazarlama zeminine sahip olmasını,
 • İngilizce'yi ve Türkçe'yi iş ortamında çok iyi kullanabilmesini,
 • Sosyal medya kullanımında başarılı olmasını, 
 • Yeni şeyler öğrenmeye, kendini geliştirmeye hevesli olmasını,
 • Şirketin yerleşik pazarlama anlayışına yenilikler katmaya istekli olmasını,
 • Haftanın 5 günü işe geç kalmayacak ya da erken gelip saat 11'e kadar gazete okumayacak dürüst kişilik sahibi olmasını,
 • Uzun vadeli çalışma isteğine sahip olmasını
beklemekteyiz.

Erkek adayların askerlikle ilişiği olmamalıdır. Bunun dışında, İstanbul'da ikameti bulunmayan adayların ilanımıza başvuru yapmamasını rica ederiz.

İşyerimiz Çağlayan'daki İstanbul Adliye Sarayının hemen yanındadır. Bu yılın içinde hizmete alınacak olan metro istasyonu ile rahat ulaşım sağlayacak adaylar tercih edilecektir.


Çalışma koşulları:1 Yıllık istihdam anlaşması yapılır. 1 yıldan daha kısa süreli çalışma düşüncesinde olanların başvuru yapmaması rica olunur.  MAAŞ + SİGORTA + ÖĞLE YEMEĞİ verilir. Şirketimiz hafta günlerinde çalışmaktadır.Çalışma Saatleri: 08:45 - 12:30 / 13:30 - 18:30 Anlaşmalar brüt maaş üzerinden yapılır.Yıllık izin 12 ay çalışma süresini dolduranlar için geçerlidir.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Sheraton Hotels & Resorts
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu, İstanbul Anadolu Yakası Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul
Dün
NOVOTEL İSTANBUL BOSPHORUS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BAŞER FAKTORİNG A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Adana
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
FAVEO DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Referans Çeviri Hizmetleri, Yazılım ve Yayıncılık Ltd. Şti.

Referans Çeviri, ülkemizin köklü şirketlerine ve büyük uluslararası gruplara kurumsal hizmetler sunan bir B2B şirketidir. Özellikle projelendirme faktörlerinin ön plana çıktığı uzun soluklu ve büyük hacimli çeviri çalışmaları için tercih edilen şirketin CAT teknoloji alt yapısı Türkiye'deki en büyük alt yapı olarak tanımlanmaktadır.

Geniş kadrosuyla müstesna bir tercüme bürosu yapısına sahip olan Referans Çeviri, ülkemizde kendi alanında dünya standartları uyarınca çeviri üreten ve bunu belgeleyen ülkemizdeki nadir kuruluşlardan biridir.

Hizmet alanında başarılı ihracat faaliyetleriyle öne çıkan Referans Çeviri 2018 yılında yayınlanan bir kanunla TİM bünyesinde kurulan Hizmet İhracatçıları Birliğinin kurucu üyeleri arasında yer almıştır.

Web sitemizi ziyaret ediniz http://www.referansceviri.com

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları