YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

BURGER KİNG EKİP ÜYESİ

Antalya
  • 03.12.2018
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 7774 Görüntüleme

İş Tanımı

* Bütün yiyecek ve ekipmanın restoran açılmadan önce hazır edilmesini sağlamak, kapanıştan önce doğru koşullarda saklandığından emin olmak.

* Görev bölgesini temiz ve düzenli tutmak, stokları tamamlamak.

* Vardiyasına başlar başlamaz sorumlu tutulduğu alanı, temizlik, hijyen, kalite, güvenlik standartları doğrultusunda kontrol etmek, standartlara uymayan durumları listeleyerek müdürüne bildirmek, talimatları doğrultusunda tamamlanmasını sağlamak.

* Servis kalitesini ve kasa bölgesinde siparişin doğru şekilde müşteriye sunulup sunulmadığını takipetmek.

* Stok maliyetlerinin kontrolünü sağlamak amacıyla, ürünlerin hazırlanışında ve servisinde malzemeleri prosedürlere uygun miktarlarda kullanmak.

Aranan Nitelikler

SGA GROUP, 31 hizmet noktasında ulusal ve uluslararası partnerleri ile akaryakıt, fast food restoranları ve döviz bürosu alanlarında hizmet veren, 400 üzerindeki uzman kadrosuyla Antalya merkezli bir şirketler topluluğudur.

İçinde yer aldığı sektörlerde dinamik, öncü ve yenilikçi yapısı ile hızla gelişen grubumuzun, Antalya'nın seçkin alış veriş merkezlerinde ve semtlerinde bulunan Burger King Fast Food Restoranlarımızda görevlendirilmek üzere; 

* 16-25 yaşları arasında
* Ekip çalışmasına yatkın
* Güler yüzlü , müşteri odaklı
* Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen

Ekip Üyesi arıyoruz.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Antalya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

SGA GROUP

Sga Şirketler Topluluğu 1959 yılından bu yana akaryakıt sektöründe başlayan ve bugün fastfood zincir mağazaları, otel, döviz ve gayrimenkul alanlarında toplam 30'dan fazla noktada hizmet vermektedir. Grup şirketlerimiz toplamda 500'den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır.

Sahip olduğumuz başarının merkezinde insan olduğunun farkındayız. Nitelikli insan gücü ile önce iş güvenliği diyoruz. Disiplinli ve işini hatasız yapan bir ekip ruhunu paylaşıyoruz.
Sga Şirketler Topluluğu her daim ülkemizin hizmetindedir...

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları