Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Tele Satış Uzmanı (Engelli)

 • 15.08.2019
 • 0 - 50
 • 1184 Görüntüleme

İş Tanımı

 • Si Destek Yazılım bünyesinde geliştirilen ürünlerin tanıtımı ve satışı için kendisine verilen hedefler doğrultusunda telefonda satışın gerçekleştirilmesi ve yeni müşteri portföyü oluşturulması,
 • Müşteri memnuniyetinin sağlanması,
 • Rakip hareketlerinin takip edilmesi ve gerektiğinde ilgili birimler ile bilgi paylaşılması,
Firmamızın İstanbul / Kadıköy / Sahrayıcedit‘te bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere Engelli ‘Bay- Bayan Tele Satış Uzmanı’ aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • En az ön lisans, tercihen üniversite mezunu,
 • Tercihen bilişim, internet sektöründe en az 2 yıl aktif satış deneyimi olan,
 • Telefonda satış konusunda tecrübeli,
 • Satış odaklı çalışabilecek,
 • Bilgisayar kullanımına hakim, MS Office, CRM programlarını kullanabilen,
 • İletişim becerileri, ikna kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Engelli adayların başvurularını bekliyoruz.

Adaylarin en az %40 engelli raporu olması gerekmektedir. Diğer başvurular dikkate alınmayacaktır.

İMKAN ve OLANAKLAR;

Sabit Maaş
Yemek
SGK
Prim.

ÇALIŞMA GÜNÜ ve SAATLERİ;

Yalnızca hafta içi çalışılmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri tatildir. Haftalık çalışma saati 40 saat olup çalışma saatleri 5 gün 8 saattir. 09.00 -12.30 / 13.30 -18.00, öğle yemeği 12.30-13.30 

ADRES; Sahrayıcedit Mah. Atatürk Cad. (Otobüs Durağı Karşısı,Yenisahra Metro Durağına 10 dk yürüme mesafesi)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Son 1 Ay
Omuz Omuza İK
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Si Destek Yazılım Hizmetleri ltd. şti.

Firma olarak, kurulduğumuz günden bu zamana kadar müşterilerimize güvenli ve gelişmiş canlı destek hizmeti sunuyoruz. Ekonomimizde önemli bir noktada bulunan ve asla görmezden gelemeyeceğimiz küçük ve orta ölçekli işletmelerin web sitelerine gelen müşterileri ile hızlı iletişime geçmesini ve müşterilerini kolayca yönetmesini sağlıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde her konunun uzman ekibini belirleyecek şekilde, teknoloji ve yazılım üzerine yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin teknolojinin gelişmesi ile beraber daha rekabetçi bir hale gelen ortamda verimli çalışmasını ve daha yüksek kar ve ciro elde etmesini sağlayabilmek için, canlı destek uygulamamızı ihtiyaca göre hazırlıyor ve teknoloji geliştikçe de gerekli güncellemeleri sunarak, adeta birer iş ortağı vasfında ilerliyoruz.

İçerisinde birçok özellikleri barındıran Canlı destek uygulamamız, işletmelere interneti olan her yerden tek bir tıkla müşterilerine ulaşmasını ve onlara destek olması sağlayacak kadar kolay bir ara yüzle hazırlandı. İşte bu noktada her işletmeye destek oluyor ve daha verimli çalışmalarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Vizyonumuz

Firma olarak, teknolojik gelişmeleri yakında takip ederek, sektörde bir numaralı tercihiniz olmak için çalışıyoruz. İzlediğimiz dengeli büyüme stratejisi ile müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerimizden asla taviz vermeden, hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunarak birer iş ortağı modeli oluşturmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Si Destek olarak, ekonomimizde önemli bir noktada bulunan küçük ve orta ölçekli şirketlerimizi teknolojik anlamda destekliyoruz. Kaliteden ödün vermeden sürdürdüğümüz bu çalışmalar ile müşterilerimizin teknolojik yeniliklerin getirdiği verimli çalışma ortamlarından daha çok faydalanmasını hedefliyoruz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları