YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satış Temsilcisi - Mobilya
SİLKAR MADENCİLİK AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Satış Temsilcisi - Dış Cephe Kaplama Projeleri
SİLKAR MADENCİLİK AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Mimari Hizmetler Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
 • 25.06.2019
 • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
 • 8278 Görüntüleme

İş Tanımı

Doğal Taş sektöründe Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yer alan şirketimizin (www.akdo.com) Topkapı-Maltepe’de bulunan merkezinde görev alarak;

 • Teklif verilen mimari projelerdeki mermer, mozaik gibi doğaltaş ihtiyaçlarının belirlenmesi, projelerin okunması,
 • Mimari proje ve detayların doğal taş uygulamalarıyla ilgili kısımlarının incelenerek metrajlarının hazırlanıp, fiyat teklifine hazır hale getirilmesi,
 • Gerektiğinde satış birimine destek verip fiyat teklifi hazırlanması,
 • Kesim (imalat) listelerinin ve projenin hazırlanması, taşeron tarafından verilen kesim listelerinin projeye uygunluğunun kontrolü,
 • Montajlı işlerin şantiye takibinin yapılması,
 • Yürütülen projelerde aylık, biten işlerde genel hak edişlerin hazırlanıp takip edilmesi, (sevk edilen ürüne ait faturaların doğruluğunun kontrolü, gerektiğinde tahsilâtın takibi)
 • Hazırlanan tüm sözleşmelere gerektiğinde teknik ve mimari konularda destek vermek üzere; 

MİMARİ HİZMETLER UZMANI arıyoruz.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin, tercihen Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İç Mimari veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • “Tercihen doğal taş sektöründe” benzer bir görevde 2 yıllık deneyimine sahip, (şantiye ortamında doğal taş uygulama işlerinde çalışmış, üretim ve montaj tekniklerini bilen)
 • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,
 • Erkek adayların askerlik görevlerini yapmış,
 • Şirket merkezimiz Topkapı / Maltepe’de bulunduğundan adayların Avrupa Yakasında oturuyor olması tercih nedenidir.
 • MS Office uygulamalarına ve AutoCad, 3Ds Max vb çizim programlarına hâkim,

 

** SİLKAR işe başvuran tüm adayların ve çalışanlarının kişisel bilgi gizliliğine saygı gösterir.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ELMOR TESİSAT MALZEMESİ TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu
12.08.2019
Koltek Müşavirlik A.Ş.
Bugün
ASİLSAN GRUP
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Son 1 Ay
ASEL ULUSLARARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
13.09.2019
BENZER TÜM İLANLAR

SİLKAR MADENCİLİK AŞ.

Silkar Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Silkar Holding A.Ş.'ye bağlı olarak, 1990 yılında doğal taş üretimi, ticareti ve uygulama hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Mermer ihracatı ve montajlı işlerle atılan ilk adım, uzun soluklu bir yükselişin de başlangıcı olmuştur. 1994 yılında Bilecik Organize Sanayi Bölgesi'nde granit işleme tesisleriyle güçlenen Silkar; üretim kapasitesini ve satış ağını büyüterek daha geniş bir coğrafyanın öncelikli tercihi olmuştur. Bugün granit üretiminde ulaşılan 350.000 m2 gibi büyük bir rakam; uzmanlığın, deneyimin ve özverili çalışmanın yansımasıdır.

Silkar Madencilik, 1998 yılında sektörde Türkiye'de ilk ISO 9002 Kalite Güvence Sistem belgesini alan kuruluş olmuştur. Aynı yıl eskitilmiş taş ve mozaik üretimine başlayan şirket, yıllar içerisinde ar-ge'ye verilen önem neticesinde dünyanın önde gelen mozaik ürün imalatçısı haline gelmiştir. Antik taş ve mozaikte, ressam Metin Ünsal başkanlığındaki tasarım ekibiyle yaratılan özgün tasarımlarla dünyaya yeni trendler sunmaktadır. Bu yönüyle de takip eden değil, sektörde yaptıkları izlenen öncü firma konumundadır. Silkar, tüm ürünlerini AKDO markası altına toplamış ve dünya pazarlarında nihai tüketiciyle bir program dahilinde buluşturmaktadır.
2001 yılında bünyesine kattığı Bilecik Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 300.000 m2 kapasiteli mermer fayans işleme ve 100.000 m2 kapasiteli mozaik üretim tesisleriyle; dünyada granit, mermer, traverten, limestone ve mozaik üretimini bir arada yapan ender kuruluşlardan biridir.

Tüm tesislerinde ileri teknoloji kullanarak, kusursuz olanı yakalama ilkesini; tasarım uzmanları, araştırma ve geliştirme kadrosuyla güçlendiren Silkar; dünyada kaliteli ve prestijli doğal taş işleri denildiğinde ilk akla gelen kuruluş olmayı hedeflemektedir. Yapı sektörünün aradığı taşın temin edilmesinde Silkar; granit ve mermer ocaklarıyla da inşaat dünyasının gelişmesinde itici gücüdür.

Yurtdışına yaptığı ihracatla Türkiye ekonomisine değerli katkılar sağlayan Silkar; dünya markası olmanın tüm gereklerini yerine getirirken; ulusal bilinçle üretim yapmaktadır. Geçmişin izinden güç alarak; geleceğe yürüyen Silkar; her zaman en iyisini üretme inancıyla, yapılara hayat vermeye devam edecek...

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları