YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Endüstri Mühendisi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 26.07.2018
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 1655 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretim ihtiyaçlarına göre Malzeme planlamalarını yaparak,
Satın Alma birimine bildirmek Yerleşim planları, iş akışı, metod mühendisliği ve işleme teknikleri gibi konularda çalışma yapmak Kapasite değerlendirmesi yaparak, üretimdeki boşluk ve doluluk oranlarını tespit etmek,ilgili birimleri bilgilendirmek İşletmesinin performansının ve verimliliğinin sürekli yükseltilmesini sağlamak Üretim ve malzeme planlaması yaparak,üretim akış çizelgeleme prosedürlerini sistematik hale getirmek için çalışma yapmak Satıştan gelen siparişler doğrultusunda Planlama ekibiyle terminden sevkiyata kadar tüm süreci takip etmek,Mamul, yarı mamul ve yardımcı malzeme stoklarını kontrol etmek,Satın Alma ve Depolarla sürekli iletişimde olmak,Sorumlu olduğu süreçlerle ilgili gerekli takip ve güncellemeleri yapmak Günlük, haftalık ve aylık üretim planlamasını yapmak ve takip etmek, Plana uygun iş emirlerini açmak görevlerini yerine getirecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
 • Üretim yapan firmalarda tercihen 2 yıl üretim planlama tecrübesi olan,
 • Tercihen Tedarik Zinciri konusunda “Malzeme İhtiyaç, Fason, Plastik Enjeksiyon, Preshane, Montaj Hat ve Sevkiyat Planlamada” tecrübesi olan ERP kullanmış, tercihen UYUMSOFT bilgisi olan Takım çalışmasına yatkın Üretim ve veri toplama sistemleri konusunda tecrübeli,
 • İleri düzeyde Excel bilgisi olan, MS Office programlarına hakim,
 • Analitik düşünebilme ve problem çözme yeteneği yüksek. Üretim esnasında değişen durumlara göre Satış Gruplarına ve Satın alma Bölümüne terminler konusunda aksamaması için zamanında gerekli aksiyonları alabilen, Planlama, Organizasyon ve raporlama yeteneği güçlü,
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
 • 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İDEAL KABİN
İstanbul Avrupa Yakası
22.02.2019
Urgan Ayakkabıcılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Ateşsan Kağıtçılık Matbaa Ambalaj Sanayi Tic.Ldt.Şti
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
DENGE HAVALIMANI EKIPMANLARI SAN. VE TIC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
13.02.2019
ARRAY MOBİLYA RAYLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Özak Tekstil
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası, Bursa, Eskişehir
Son 1 Hafta
JENESIS BUHAR SİSTEMLERİ
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir
Son 1 Ay
İBA KİMYA A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

Silter, 1983 senesinde, makina sektöründe imalatçı sıfatıyla ticari hayatına başladı.1986 senesinde, tekstil ve konfeksiyon sektöründeki hızlı gelişmelerin neticesinde, ana faaliyet konusunu bu alana kaydırma kararı aldı.
1987 senesinin başlarında, ilk Endüstriyel Tip Buharlı Ütü’yü Silter ticari markası altında piyasaya arz etti.

İlk ütü modeli olan ST/B 200, bugün hala Türkiye’nin ve Dünya’nın, en fazla satılan ütü modellerinin başında gelmektedir.
1991 senesi sonlarına doğru, endüstriyel ütü pastasındaki payı %50’lere ulaştı ve yurtdışından gelen yabancı ütülerin sayısında aynı oranda azalma oldu.
1992 senesi başlarında, 1 litre su kapasiteli Kazanlı Tip Buharlı Ütü üretimine başlanması kararı alındı ve aynı senenin sonlarında ürün, Süper Mini 2000 adı altında piyasaya sunuldu.
Aynı sene Silter, pazarın ihtiyaçlarına uygun olarak katlanabilir tip Ütüleme Masaları üretimine başladı.
1994 ortalarında Silter, sektörden Kazanlı Tip Buharlı Ütü için gelen yoğun talep neticesinde, 2 litrelik kazan hacmine sahip yeni bir versiyon olan Süper Mini 2002’yi piyasaya sürdü.
Firma, 1994 yılı sonunda Kazanlı Tip Buharlı Ütü alanında piyasanın %70’ine ulaşan bir pazar payına ulaştı.
1995 yılı başından itibaren Silter, OLAB solenoid valflerinin ve COBRA bimetal termostatlarının Türkiye Temsilciliği’ni üstlendi.
Silter, Türkiye’de ilk defa, Alüminyum Çerçeveli Teflon Altlık’ını üretti. Diğer ara mamül imalatları olan Kondens Grubu, Basınç Şalteri, Mikrosiviç, ilk ürettiği ara mamül olan Silikon Hortum; firmaya iç ve dış piyasada daha geniş bir ürün gamı ile cevap verebilme imkanı sağladı.
Silter’in, Türk Konfeksiyon Sektörü Buharlı Ütü piyasasındaki pazar payı %65’lere, Mini Buhar Kazanı piyasasındaki pazar payı %80’lere ulaştı.
1998 senesi ortalarında, Kazanlı Tip Buharlı Ütü üretiminin evlere yönelik yeni modellerinin tasarlanması kararı alındı. Varolan modeller üzerinde, evlerin ihtiyaçları gözönüne alınarak değişiklikler yapılmasına ve bu yeni ürünün Gazzella ticari markası ile piyasaya sürülmesi planlandı.

Silter, ürünlerini pazarlamak üzere SilPa A.Ş.’yi kurdu.

Bugün, 1986 senesinde ilk defa ürettiği ürün olan ST/B 200 endüstriyel el ütüsünün çeşitleri, 40 ayrı modele ulaştı.
Silter, piyasaya çıkış 2013 yaz aylarını bulması beklene elektrik süpürgesi konsept tasarım çalışmasına başladı.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları