YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

CNC Torna Operatörü

İzmir
  • 20.09.2018
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 765 Görüntüleme
Step Mühendislik CNC Torna Operatörü İş İlanı

İş Tanımı

Pınarbaşı Bornova bölgesinde faaliyet gösteren makina ve yedek parça imalatı yapan firmamızda;
CNC Torna operatörü alınacaktır.

Aranan Nitelikler

*En az 3 yıl CNC torna operatörlüğü yapmış
*Her türlü elle program yazmayı çok iyi bilmek
*Teknik resim okumasını ve yorumlamasını bilen
*Askerlik hizmetini tamamlamış 
*Hassas ölçü aleti kullanabilen
*Planlı, programlı düzenli çalışan
*Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Step Mühendislik

> FİRMAMIZ

2013 yılında; sektördeki firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, mühendislik çözümleri, işe özel otomasyon makineleri ve fikstürleri üretmek hedefi ile kurulmuştur.

Özel üretim prosesleri için; montaj hatları ve aparatları, talaşlı imalat makineleri, özel ölçüm test makineleri ve ekipmanları, CNC bağlama fikstürleri alanında, konusunda deneyimli; tasarım, üretim ve montaj kadrosuyla İzmir Bornova Pınarbaşı bölgesinde 1200 m² kapalı makine parkuru alanıyla üretimini sürdürmektedir.

> EKİBİMİZ

Firmamız; deneyimli, dinamik, genç, tasarım ve üretim kadrosuyla hizmet vermektedir.

> KALİTE POLİTİKAMIZ

İşe özel üretim araçları tasarlayıp imal eden STEP Mühendislik çalışanları olarak; kalite ve hizmet bilincimizle, müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ürünleri, istenen zamanda, istenen şartlarda tasarlayarak üretmek, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımızın sürekli gelişimine destek vermek, sorumluluklarımızın bilincinde yasa ve mevzuatlara uygun biçimde müşteri ve toplumumuzun ihtiyaçlarına cevap vermektir.

> VİZYONUMUZ

Farkedilir müşteri önceliği anlayışımızla, çevre ve insan faktörünü ön planda tutan yaklaşımımızı bütünleştirerek, STEP markasının sektöründe ilk akla gelen markalar arasında yer almasını sağlayıp, müşterilerimizin vazgeçilmez çözüm ortağı olmak. 

 

> MİSYONUMUZ

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını işe yansıtmaktan çok, varolan taleplere uygun yaratıcı çözümler sunmak prensibiyle, hedefe ulaşan yolda, takım ruhuyla, emin adımlarla büyüyerek ilerlerken, müşterilerimizin rekabet güçlerini artırmak.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları