YBWEB01

SUPPORT YAZILIM LTD. ŞTİ.

Tarihçe

1980 li yıllardan bu yana dünyadaki birçok kurum ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi vb. yönetim sistemlerini hızla benimsemişler ve bu standartlara göre yönetilmeye başlamışlardır.

1990 yılında kurulan Support Yazılım da; yaygın olarak kullanılan tüm yönetim sistemlerinin temel faaliyetlerine bilgisayar desteği sağlayan, "yönetim sistemleri yazılımı" üretimine odaklanmıştır.

Vizyon/Misyon

Vizyon : Yönetim sistemlerinin Türkiye ve dünyada giderek daha çok kurumda verimli bir biçimde kullanılması için yazılım alanından katkı yapmak.

Misyon : "Yönetim Sistemleri Yazılımı" kavramını, süreç yönetimi, doküman yönetimi, iş akış yönetimi ve ilişkili birçok yazılım alanının bir kesişim noktası olarak tanımlamak ve "e-isoft9000 Yönetim Sistemleri Yazılımı"nı burada konumlandırmak.

Hedefler

e-isoft9000 Yönetim Sistemleri Yazılımı nın kapsamını hergün geliştirmek, teknolojisini yenilemek; yazılıma, çoklu dil ve çoklu tema desteği sağlayarak uluslararası bir ürün haline getirmek.

e-isoft9000 Yönetim Sistemleri Yazılımı nın, lisans satışının dışında, uygulama servis sağlayıcılığı yöntemi ile abonelik ağını geliştirmek.

-süreç yönetimi,
-iyileştirme yönetimi,
-denetim yönetimi,
-yönetim sistemleri doküman / form yönetimi,.
-müşteri şikayetleri yönetimi,
-anket yönetimi,
-kalibrasyon ve planlı bakım yönetimi
YAZILIM SATIŞ ve DEVREYE ALMA UZMANI
SUPPORT YAZILIM LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası...
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.