YBWEB03

Personel Özlük İşleri Sorumlusu

İstanbul Avrupa Yakası
  • 05.11.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1158 Görüntüleme

İş Tanımı

SÜRTAŞ A.Ş., 

1985 yılında kurulan firmamız, tüm alanlar için; özellikle kozmetik otomotiv, mesrubat (perakende ve toptan satıs) sahalarında kullanılmak üzere, kendi tesislerinde stant üretimi yapmaktadır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uyumlu ürün, hizmet ve uygun fiyat politikası ile, ürünlerini 90 ülkeye ihraç etmekte olan firmamızda "Personel Özlük İşleri Sorumlusu" ihtiyacımız vardır.

Aranan Nitelikler

Personelde Aradığımız Nitelikler:

. Yüksekokul/Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 
. 24 - 30 yaş arası
. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
. MS Office programlarını etkin kullanabilen 
. İletişim Yeteneği kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, 
. Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen 

Pozisyon İçin Aradığımız Yetkinlikler:

. En Az 2 Yıl Tecrübeli
. Personel bordro ve özlük işlerinde (puantaj, bordro, bildirge, ücret hesaplama, SGK giriş-çıkış işlemleri..) bilgisi olan, . PDKS Aktif Kullanabilen,
. Özlük dosyası düzenlenmesi ve arşivlenmesi, Yıllık izin takibi, Sağlık taramaları, Eğitim organizasyon, Günlük raporlamalar konusunda tecrübeli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BOĞAZİÇİ BORU
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
HELS ENDÜSTRİYEL
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Eyüp
Dün
ARTA TEKSTİL LTD
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
YAPI VE YAPI İNŞAAT
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
FATİH DİLEK GIDA SAN TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ULAŞ GIDA VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

SÜRTAŞ MADENİ VE PLASTİK EŞYA İMALAT İHRACAT İTHALAT SAN.VE TİC.A.Ş.

 
SÜRTAŞ A.Ş
Firmamız 1985 yılında gıda, kozmetik, otomotiv, içecek sektörleri başta olmak üzere tüm alanlara satış stantları, teşhir ekipmanları, üretimi gerçekleştirme amacıyla kurulmuş olup, halen 15000 m2 kapalı ve 10000 m2 açık alan üzerinde özel inşa edilen kendi tesislerinde; ISO 9001 kalite yönetim sisteminin gereklerine uygun olarak üretim yapmaktadır. SÜRTAŞ, stantlarının tasarım ve dizayn aşamasından üretimine, montajından müşterilerinin istediği noktaya teslimatına kadar olan süreç içinde gerekli tüm prosesleri kendi bünyesinde gerçekleştiren entegre bir kuruluştur. Sürtaş müşterisinin siparişine özel tasarım ve stant üretimi yapar.

Faaliyet konusunu yalnızca stant üzerine kuran Sürtaş ; Metal, Tel, Plastik, Vakum ve Ahşap Stant Tasarım ve üretiminde dünyanın önde gelen üretici firmalarından biridir. 300'e yakın çalışanı ve onlarca mühendisi ile 60 dan fazla ülkeye yaptığı ihracat ile stant dizayn ve imalatında büyümeye devam etmektedir.

Sürekli gelişen teknoloji ve dünya standartlarını karşıdan izlemek yerine bu gelişmelerin içinde yer almak ve hatta yön verebilmek için stant üretiminde Sürtaş firması olarak dünya pazarında yerimizi daha da ileri götürmek için takım ruhu içinde çalışıyor ve başarımızın mutluluğunu paylaşıyoruz.

1985 yılından beri stant ihtiyaçlarında Sürtaş kalitesine güvenen, seçkin Dünya ve Türk markaların sunum ve satışına yaptığımız katkının haklı kıvancını yaşıyoruz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları