YBWEB02

SEÇKİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ

Ekonomisi dış dünyaya  kapalı bir ülke düşünülemeyeceği gibi ülkemizin ticaret politikalarının da Dünya Ticaret politikaları ile entegre olmaması kaçınılmazdır.Bu nedenle Gümrük kanununda yer alan  Serbest Dolaşıma Giriş ,Transit,Antrepo,Dahilde İşleme,Hariçte işleme,Gümrük Kontrolü Altında İşleme,Geçici ithalat, ihracat gibi rejimleri hayati öneme sahiptir.
Bu önem müteşebbis açısından olduğu kadar müteselsil sorumluluk taşımasından dolayı Gümrük müşavirleri açısından da hayati öneme sahiptir. Bu hususlar doğrultusunda ,
 
Seçkin Gümrük Müşavirliği, hızla büyüyen iş hacmi ve uzman kadrosu ile;Dünya piyasalarında yerini almaya çalışan Türk İthalat,İhracat firmalarına kaliteli hizmet , lojistik destek  ve operasyonel servisini sunmaktadır.

Seçkin Gümrük müşavirliği sadece Gümrük rejimlerinin uygulamasını değil aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veren firmadır. Talimatlarınızın  hızlı ve etkin şekilde yerine getirilmesi için, tecrübeli ekibi ve bilgi birikimi ile  Dış Ticaret mevzuatını siz seçkin müşterilerimize sunmaktadır.

Gümrüklere hızlı erişim hatlarımız en son  versiyonu olmakla  birlikte on- line bağlantı ile takip; bilgili ve tecrübeli 210 kişilik operasyon  kadromuz, A karneli Gümrük Müşavirlerimiz, motorize ve araçla donatılmış kuryelerimiz, gümrüklerde yetkili belgeye haiz tecrübeli Gümrük Müşavir Yardımcılarımız ,Gümrük personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin  iş taleplerini karşılamaya hazırdır.

Seçkin müşterilerimize Seçkin  Servisimizi sunmak dileğiyle.....

Saygılarımızla

Hava Kargo Operasyon Uzmanı
TEKSAN LOJİSTİK TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Dün

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.