YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Makine Mühendisi
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İhracat Satış Uzmanı
TEMESİST
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası
  • 06.11.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4605 Görüntüleme

İş Tanımı

İnşaatlarda ve işletmelerde yürütülen tüm operasyonel faaliyetlerin ve İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun olarak yapılmasını sağlamak,
İş sağlığı ve güvenliği yönetimi ve Çevre yönetimi sistemi faaliyetlerini sürdürmek,
Çalışma alanlarında güvensiz durum ve davranışlara yönelik tespitler yapmak ve öneriler sunmak,
İş güvenliği uzmanlarının görevlerinde yer alan yasal dokümanları oluşturmak ya da oluşturulması için organizasyonu sağlamak,
Günlük olarak yürütülen faaliyetlerle ilgili olarak amirine rapor sunmak.

Aranan Nitelikler

İstanbul AVRUPA yakasında ikamet eden,
B  sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası sahibi,
İnşaat Projelerinde en az 1 yıl  iş güvenliği uzmanlığı deneyimi olan,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,
İleri seviyede İngilizce bilen(Okuma,konuşma,yazma),
Seyahat engeli olmayan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanan.
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabile

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Son 1 Ay
DÖRT ES ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ
Dün
GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EMLAK DAN.SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar
Dün
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Kırıkkale,
Dün
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
, İzmir
Dün
POLARİS TEKSTIL URUNLERI SAN.VE TIC. LTD.STI.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Karaelmas İş Sağlığı Ve Güvenliği San.Tic.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Ege Gökmen OSGB
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

TEMESİST

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulan Temesist®, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim alanına sahip olan Temesist®, TS EN ISO 15512 standartlarında üretim yapmaktadır.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup, yurtiçinde Adana satış ofisimiz, yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla, ihracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik.

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist®, başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde AR/GE çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik' teki fabrikamızda uzman AR/GE mühendislerimiz tarafından, seçkin yerli ve yabancı üniversitelerin onayları alınarak gerçekleştirilen çalışmalar, pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.

Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (Tasarımcı Firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız ULUSLARARASI KÜRESEL KALİTE ÖDÜLÜ' ne layık görülmüştür.

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları