YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Teknik Ressam
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İhracat Operasyon Uzmanı
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İhracat Satış Uzmanı
TEMESİST
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Ön Muhasebe Elemanı
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Bilgi İşlem Personeli
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Kalite Güvence Elemanı

Bilecik
  • 17.05.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1482 Görüntüleme

İş Tanımı

Endüstriyel Raf üretimi yapan firmamızın Bilecik/Merkez’de yer alan fabrikasına tecrübeli Bay/Bayan Kalite Güvence Elemanı arıyoruz.

*Kalite sisteminin yürütülmesi ve geliştirilmesi için gerekli çalışmaları yapmak,
*İç kalite sistem denetimleri/Proses denetimleri ve dış denetim hazırlıklarını yapmak, denetçi kuruluşa karşı firmayı temsil etmek,
*İç denetimlerde uygunsuzlukları raporlamak ve ilgili iyileştirme faaliyetlerini takip etmek,
*Dış denetimlerde denetim sırasında bulunan uygunsuzlukları gidermek,
*Kalite açısından eksik olan ürünlerin hatalarını üst yönetime  raporlamak,

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
*Prosedür, iş süreçleri, form oluşturma gibi tüm dokümantasyon konularına hakim,
*Kalite Yönetim Sistemleri ve teknikleri konularında tecrübeli.
*Ekip çalışmasına yatkın,
*MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
*Bilecik ilinde ikamet eden,
*Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
*Raporlama becerisine sahip,dikkatli,planlı,sorumluluk alabilen,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ODÖKSAN OSMANELİ DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Bilecik Osmaneli
12.08.2019
BENZER TÜM İLANLAR

TEMESİST

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulan Temesist®, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim alanına sahip olan Temesist®, TS EN ISO 15512 standartlarında üretim yapmaktadır.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup, yurtiçinde Adana satış ofisimiz, yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla, ihracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik.

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist®, başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde AR/GE çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik' teki fabrikamızda uzman AR/GE mühendislerimiz tarafından, seçkin yerli ve yabancı üniversitelerin onayları alınarak gerçekleştirilen çalışmalar, pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.

Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (Tasarımcı Firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız ULUSLARARASI KÜRESEL KALİTE ÖDÜLÜ' ne layık görülmüştür.

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları