YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Teknik Ressam
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İhracat Operasyon Uzmanı
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Bilgi İşlem Personeli
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Ön Muhasebe Elemanı
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Dijital Pazarlama Uzmanı
TEMESİST
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

Üretim Planlama Mühendisi

Bilecik
  • 01.08.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2533 Görüntüleme

İş Tanımı

Endüstriyel Raf üretimi yapan firmamızın Bilecik/Merkez’de yer alan fabrikasına tecrübeli/tecrübesiz üretim planlama mühendisi arıyoruz.


* Gelen siparişlere uygun olarak gerekli hammadde ve malzeme planlamasını yapmak,
* Üretim süreçlerini planlamak ve kontrol etmek,
* Gerekli planlama değişikliklerinde hızlı ve doğru bir şekilde karar alarak sorunsuz üretim sağlamak,
* Satış biriminden gelecek olan siparişleri değerlendirmek  ve  üretim planı oluşturmak,
* Sipariş yönetimi  yaparak  sevkiyat planlaması yapmak,
* Şirket bünyesindeki departmanlar ile (satış, üretim, kalite, satın alma, lojistik) koordinasyon içinde etkin çalışmalar yapmak,
* Gerçekleşen üretim sonuçlarının haftalık toplantılarda rapor etmek (Üretim miktarı, fire miktarı, termin durumu, makine duruşu vb.)

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
* Üretim süreçlerinin planlanmasında tercihen deneyime sahip,
* Üretim planlama ve diğer üretim süreçlerine hakim,
* MS Office programlarını çok iyi kullanabilen (özellikle ileri düzel Excel kullanabilen)
* Doğru ve hızlı karar verebilen,
* ERP (Tercihen Uyumsoft) program bilgisine sahip,
* Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
* Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
* Bilecik Merkez’de ikamet eden/edebilecek,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ODÖKSAN OSMANELİ DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Bilecik Osmaneli
12.08.2019
BENZER TÜM İLANLAR

TEMESİST

Temesist® Depo Raf Sistemleri sektörünün öncü firması olup, girişimci ve yenilikçi vizyonu ile sadece büyüyen Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da tercih sebebi olmuştur. %100 Türk sermayesi ile 1980 yılında kurulan Temesist®, Türk mühendislerinin katkıları ile Depo Sistemleri teknolojilerine yön vermektedir.

Bilecik Organize Sanayi Bölgesinde tek çatı altında kurulu 17.000 m2 üretim alanına sahip olan Temesist®, TS EN ISO 15512 standartlarında üretim yapmaktadır.

Merkez ofisimiz İstanbul'da olup, yurtiçinde Adana satış ofisimiz, yurtdışında ise Özbekistan ve Gürcistan bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'nin büyümesini, ihracatın da büyümesine endeksli olarak gören, ismini ve sektördeki yerini daima yüceltmeyi hedefleyen vizyonumuzla, ihracat yapan birimimizi Temesist® A.Ş olarak hayata geçirdik.

Türkiye iç pazarında sektör liderliğini göğüsleyen Temesist®, başarısını 55 ülkeye ihracat yaparak kanıtlamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Temesist® raf sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Firmamız Depo ve Raf Sistemlerinde AR/GE çalışmalarına hayati önem vermektedir. Bilecik' teki fabrikamızda uzman AR/GE mühendislerimiz tarafından, seçkin yerli ve yabancı üniversitelerin onayları alınarak gerçekleştirilen çalışmalar, pazara yeni ürünler olarak kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar, ilgili üniversiteler ile koordineli bir şekilde yürütülmekte, tasarladığımız ürünler AR/GE birimimiz tarafından testlerden geçirildikten sonra üniversitelerde nihai incelemeleri yapılarak onaylanmaktadır.
Tasarlanan ve patentleri alınan yeni ürünlerimiz TSEK (Tasarımcı Firma) olarak belgelendirilmektedir. Bu kapsamda firmamız ULUSLARARASI KÜRESEL KALİTE ÖDÜLÜ' ne layık görülmüştür.

Temesist®, uluslararası arenada kanıtlanmış raf deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışması ile gerçekleştirdiği proje yönetimi sayesinde, dünyanın her yerinden gelen taleplere, en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaktadır. Temesist®, üstün teknolojik olanaklarıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen ve müşterilerinin uzun yıllar birlikte çalışmayı tercih ettiği güvenilir bir iş ortağıdır.

Şirketimiz, çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde modern teknolojinin de kullanımıyla geliştirip tamamladığı projeleri sayesinde sürekli büyüme ilkesini benimsemiştir.
Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları