YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Cost Controller

Yalova
  • 14.09.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1850 Görüntüleme
Terma City Yalova  Cost Controller İş İlanı

İş Tanımı

Yalova’nın En büyük termal tesisi olacak, Terma City Yalova'nın vizyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen, çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

*  Günlük ve haftalık olarak tüm girdileri ve girdilerden kullanıma dönemleri fiyatlandırır, günlük ve haftalık olarak işleyiş maliyetini çıkarır. Bu çalışmalar sırasında ilgili birim yöneticileri ile görüşerek genel olarak ve konaklayan misafir başına kahvaltı, öğle ve akşam yemeği, özel ikramlar, eğlence, ısıtma-soğutma gibi özellikli alanlara dönük maliyet hesabı yapar ve günlük ve haftalık olarak konaklama yerine göre misafir maliyetini çıkarır.
*  Hazırladığı misafir başına veya oluşturulan bir başka değişkene göre ortaya çıkan maliyetleri planlanan maliyetlerle, bir önceki yılın aynı dönem maliyetleri ve bir önceki haftanın maliyetleri ile karşılaştırır. Güncel maliyetin bütçelenen ve daha önceki dönemlere göre gösterdiği olumlu veya olumsuz farkının sebebini araştırır, alınması gereken önlemler varsa bu önlemlerin ne olduğunu belirler ve ilgili birim yöneticilerine aktarır.
*  Malın satıcıya siparişinden itibaren başlayan sürecin satınalma, tesellüm, depolama, fatura girişleri, depo transferi, üretim ve muhasebeleştirilmesine kadar kontrol eder.
*  Muhasebe ve Yiyecek İçecek Departmanlarının maliyetleri kontrol edebilmeleri için gerekli maliyet rakamlarını hazırlar.

Aranan Nitelikler

* En az lise ve dengi okul mezunu olması veya önlisans mezununiyeti olması gerekir.
* En az lise ve dengi okul mezunu olması halinde alanı ile ilgili en az 4 yıl uygulama tecrübesi veya önlisans mezununiyeti üzerine 1 yıllık iş tecrübesi gerekir.
* Tercihen Elektra Otel Yönetim Sistem bilgisine sahip,
* İşi ile ilgili mevzuat / uygulama / sistem bilgisine sahip olması gerekir.
* Planlama, organizasyon ve problem çözme becerisi yüksek,
* İletişim becerileri kuvvetli,
* Temsil yeteneğine sahip,
* Takım çalışmasına uygun, 
* Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,  
* Bay- Bayan takım arkadaşları arıyoruz

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR