YBWEB02

TNT DIŞ TİCARET İNŞAAT SANAYI LIMITED ŞİRKETİ

TNT DIŞ TİCARET inş. san. Ltd. Şti. olarak 2012 yılından itibaren kesintisiz hizmetimizi sürdürmekte ve başta Avrupa olmak üzere, dünyanın pek çok ülkesine hizmet götürmekteyiz. Gerekli resmi belgelere sahip olan firmamız sahip olduğu araç filoları ile başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın pek çok ülkesine taşımacılık yapmaktadır. Bu ülkeler arasında Avusturya, Polonya, İspanya, İtalya, Belçika, Rusya, Ukrayna, Libya, Katar, Çin, Hollanda, İsrail, Malezya, Senegal, Fildişi, Benin, Cezayir ve Suudi Arabistan gibi ülkelere her türlü ürünü tedarikçilerden alıp adrese teslim etmekteyiz.

Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazemiz içinde her türlü içecek, plastik, kuru ambalaj, ambalaj hizmetleri, sıvı ve kuru gıda, meşrubat, su, maden suları, gazlı içecekler, enerji içecekleri, buzlu çaylar, meyve suları, meyveli sütler, sıvı ve katı yağlar, zeytin çeşitleri, turşu ve soslar, konserveler bulunmaktadır. Her türlü siparişe uygun tedarikçilerle özel olarak çalışmakta olan firmamız, işinin ehli kişilerden aldığı ürünleri uzman ekiplerimizce genellikle deniz yolu ile adresine teslim etmektedir.

Kendisini sürekli geliştiren, çağın ihtiyaçlarına göre revizyona giden ve her türlü ürünü en doğru, en hızlı şekilde taşımayı kendisine amaç edinmiş firmamızla güvenilir ve saygın bir isme sahibiz. Müşterilerimize her türlü siparişlerinde kaliteli ve hızlı bir lojistik imkanı sağlamaktayız. Kurumsallaşan firmamızda ana hedefimiz daima müşterilerimize istedikleri ürünü en sağlıklı şekilde ulaştırmaktır.

Servis kalitemiz ile müşteri beklentilerimizi üst seviyede tutarken, hızımızla da göz doldurmaktayız. Servislerimizde etkin bir lojistik hizmeti sağlarken, hizmet kalitemizdeki çağa yakışır anlayışımız, firma olarak modern vizyonumuz da en verimli taşımacılık hizmetini vermemize neden olmaktadır. Yılların verdiği deneyimler sayesinde kalitemizden ödün vermeden sizlere sorunsuz taşımacılığımızla dünyanın pek çok yerinde ürünlerinize en sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktayız.

Geniş ulaşım ağımız sayesinde hem deniz yolu, hem de kara yolu ile verdiğimiz hizmetimizde araç takip sistemlerine sahip olmamız nedeniyle ürün raporlarımız daha sağlıklı şekilde yapılabilmekte, aynı zamanda işlerin daha da hızlı yürümesi sağlanmaktadır. Sürekli genişleyen ve kendini geliştiren firmamızda çalışan eğitimli, uzman kadromuzla fark yaratırken, %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktayız. Yüksek empati gücüne ve yeteneğine sahip olan firmamızda prensiplerimizden ödün vermeden, son derece ilkeli ve kaliteli bir hizmetle sizlere profesyonel taşımacılık konusunda tüm beklentilerinizi elde edeceğiniz bir süreç yaşatıyoruz

Ön Muhasebe ve Sekreterlik
TNT DIŞ TİCARET İNŞAAT SANAYI LIMITED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Ay

Firmanın Tüm İlanlarını Listeledik

Daha Fazlası İçin : Ana menüdeki "İş Bulma Sihirbazını" kullanabilirsin.