YBWEB01

Halkla İlişkiler Yöneticisi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 30.10.2019
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 3158 Görüntüleme
Tomurcuk Eğitim Kurumları Halkla İlişkiler Yöneticisi İş İlanı

İş Tanımı

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere '' Halkla İlişkiler Yöneticisi '' arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Tercihen üniversitelerin işletme bölümü mezunu,
 • Halkla ilişkiler yönü güçlü,
 • İç ve dış saha çalışmalarında liderlik edebilecek,
 • Proje üretebilen,
 • Alanında tecrübeli,
 • Proje ve takım çalışmasına yatkın,
 • Çözüm ve sonuç odaklı,
 • Diksiyonu düzgün, temsil gücü yüksek,
 • MS Office programlarına iyi derecede hakim.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
28.10.2019
özel pulpa ağız ve diş sağlıpğı polikliniği
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Antalya Alanya
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir
Son 1 Ay
İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
29.07.2019
BENZER TÜM İLANLAR

TEK TOMURCUK EĞİTİM KURUMLARI ANONİM ŞİRKETİ

Tomurcuk Eğitim Kurumları ilk olarak 2004 yılında Esenler ilçesinin Nenehatun Mahallesi’nde 3 derslikli bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine başlamıştır.

İlk yılında Ortaokul 5-6-7.sınıf öğrencilerine hizmet veren Etüt Merkezi’miz gördüğü yoğun ilgi ve memnuniyet sonrasında 2006 yılında Menderes Mahallesi 301.Sokak’ta Tomurcuk Dershaneleri’nin ilk şubesini açmıştır.

Tomurcuk Dershanesi olarak 4-5-6-7-8. sınıf öğrencilerine okul takviye ve OKS Sınav Hazırlık (o yıllarda uygulanan Lise Giriş Sınavı) eğitimi veren kurumumuz ilk yılında Esenler 1.liği ve Türkiye 62.si derecesi çıkararak bölgede adından söz ettirmeyi başarmıştır.

2008 Yılında Tomurcuk Dershaneleri'nin 2. Şubesini Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi'nde açarken SBS sınavlarında elde edilen 3 Türkiye Birinciliği ile başarının adresi olmaya devam etmiştir.

Dershanelerin dönüşüm sürecinin başladığı 2015 yılına kadar Esenler'de onlarca Türkiye 1.liğinin yanısıra binlerce öğrencinin Türkiye'nin en iyi liselerini kazanmasını sağlayarak kitlesel başarıda da her daim örnek gösterilen bir kurum olmuştur.

Dershanelerin dönüşüm sürecinde, şubelerimizin Tomurcuk Ortaokulu ve Tomurcuk Etüt Merkezi'ne dönüşümü 2015 yılında tamamlanmış ve 2015-2016 eğitim yılında Esenler'de veli ve öğrencilerimize hizmet vermeye devam etmiştir.

Dönüşüm döneminde bireysel ve kitlesel başarılardaki liderliğini bırakmayan Tomurcuk Eğitim Kurumları elde edilen 2016 TEOG Türkiye 1.liğinin yanısıra, Tomurcuk Ortaokulu'nun ilk yılında Esenler'in en iyi okulları arasında ilk sıralara yerleşmesi ile 12 yıllık geçmişi, kurumsal değerleri ve alt yapısıyla sektördeki liderliğini sürdürmeye devam etmiştir.

Veli ve öğrencilerimizden alınan güç ile yeni yıla yatırım kararıyla girilmiş ve 2016-2017 eğitim yılında faaliyete geçecek içerikte Halkalı ve Gaziosmanpaşa'da 2 yeni şube açılışı ile büyümeye devam etmiştir.

Modern ve yenilenen kurumlarımızda, özgün, kaliteli, öğrenci odaklı, kendini yenileyen,teknolojinin eğitimde en üst düzeyde kullanıldığı, deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları