YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Müfettiş Yardımcısı

İstanbul Avrupa Yakası, Ankara
 • 13.09.2018
 • Yönlendirmeli İlan
 • 30319 Görüntüleme
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Müfettiş Yardımcısı İş İlanı

İş Tanımı

Bankamızın bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının denetiminde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcıları alınacaktır.
Başvurular 10 Eylül – 30 Ekim 2018 tarihleri arasında kabul edilecektir. Sınavın ilk aşaması 11 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru süreci;
bu ilana başvuru yapılması ve mys@isbank.com.tr adresine istenen bilgi ve belgelerin aşağıda detaylarına yer verilen formatta gönderilmesi aşamalarından oluşmaktadır. mys@isbank.com.tr adresine gönderilecek e-postaya;
 • sınav giriş koşullarında belirtilen niteliklere sahip yabancı dil sertifikası ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesiyle
 • 6 aydan eski olmayan vesikalık fotoğrafın “jpeg” uzantılı hali ve
 • TC Kimlik Numarasının ve lisans mezuniyet notu ortalamasının da bulundugu resimli Türkçe öz geçmişin ‘docx’ uzantılı hali olmak üzere toplamda üç dosya ek yapılacaktır. (Ek yapılan dosyalarla birlikte boyutunun 1 MB'ın üzerinde olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.)
Alım süreci ve pozisyon ile ilgili detaylı bilgilere ik.isbank.com.tr adresinde yer alan sınav broşüründen ulaşabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 • İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, ik.isbank.com.tr adresindeki sınav broşüründe belirtilen yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirlenen sonuçları elde etmiş ve bu durumu başvuru süresinin sonu olan 30 Ekim 2018 tarihine kadar mys@isbank.com.tr adresine ulaştıracağı sertifika ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesiyle belgeleyebilmek. (İletilecek sertifika muhtemel işe başlama tarihi olan 02.01.2019 itibarıyla da geçerli olmalıdır.)TOEFL sınavına yeni girecek adaylar, 1239 kod numarasını belirterek sonuçlarını Bankamıza da gönderebilirler. İngilizce sertifikası olarak sadece TOEFL-IBT kabul edilmektedir. TOEFL sınavının CBT ve PBT versiyonları kabul edilmeyecektir.
 • Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (11.11.1988 ve sonrasında doğanlar başvurabileceklerdir.)
 • Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en erken 2019 yılı Haziran ayına kadar erteletmiş olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 02.01.2019 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)
 • Üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların ik.isbank.com.tr adresinde yer alan sınav broşüründe belirtilen bölümleriyle bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşleniklerinin birinden mezun olmak. (Bu kapsamda, en geç 20.12.2018 tarihinde mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.)
 • Daha önce Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ve/veya daha önce gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı ile Müfettiş Yardımcılığı sınavının değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak.
 • Daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.
 • Sağlık durumu seyahat etmeye ve başvuru yaptığı işte çalışmaya elverişli olmak. (Bu durum, sınavı kazananlardan istenecek tam teşekküllü bir hastaneden alınmış sağlık kurulu raporuyla belgelendirilecektir.)
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Resmi dairelere, kurum ya da kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
19.02.2019
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
06.02.2019
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
06.02.2019
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
06.02.2019
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Rixos Pera
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.

26.08.1924 tarihinde Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulan Türkiye İş Bankası A.Ş., kuruluşundan bugüne kadar geçen 91 yıllık sürede ülkemizin sanayi ve ticaret başta olmak üzere birçok alanda gelişmesinde çeşitli roller üstlenmiş ve önemli katkılarda bulunmuştur.

2015 yıl sonu itibarıyla, ülkemizin en büyük özel bankası olan Türkiye İş Bankası A.Ş., 25 bini aşan çalışanı, 1.400’e yakın yurt içi ve yurt dışı şubesi, 6.000’in üzerinde Bankamatik’ten oluşan Türkiye’nin en büyük ATM ağı, mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve çağrı merkezi ile müşterilerine en hızlı şekilde bankacılık hizmetlerine erişme ve çok geniş bir yelpazede hem Banka’nın hem de iştiraklerinin sunduğu finansal ürünlerden ihtiyaçlarına uygun olanları seçme imkanı sağlamaktadır.

Çalışanların kurucusu olduğu İş Bankası Munzam Sandığı, sermayede %40,15 ile en büyük paya sahiptir. Banka hisselerinin % 31,76’ lık bölümü ise halka açıktır.

31 Aralık 2015 itibarıyla, İş Bankası’nın 25 şirkette doğrudan ortaklığı bulunmaktadır.

Yurtdışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, İngiltere, Gürcistan, Kosova, Irak ve Bahreyn’de yer alan şubelerinin yanı sıra bağlı ortaklıkları İşbank Almanya, İşbank Rusya ile faaliyet göstermekte olan İş Bankası’nın Çin ve Mısır’da da temsilcilikleri bulunmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları