YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Paketleme İşçisi
UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa - Akhisar, Manisa
Son 1 Ay
Genel Başvuru
UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.
Manisa - Akhisar, Manisa
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

ÜRETİM SORUMLUSU

  • 14.06.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4455 Görüntüleme

İş Tanımı

          UÇANTAY Gıda San. ve Tic. A.Ş. 1994 yılından bugüne kadar göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda, Türkiye' de distribütörlük ve bayilik sistemini geliştirmeye devam etmektedir. Dünyanın 7 kıtasına ihracat yapmak için yola çıkan firmamız, bugün hedeflerine ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir. 5000 m²’lik kapalı alana sahip üretim tesisimiz, İstanbul' da 150 Manisa Akhisar' da 100 personel ile hizmet vermektedir.            

          UÇANTAY Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ nin temel ilkesi, çocukları mutlu etmek için en çok sevdikleri iki şeyi yani oyuncak ve şekeri bir araya getirerek en iyiyi ve en kaliteliyi onlara sunmaktır. Çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm sağlamanın yanı sıra, oyuncaklarımızın eğitici ve öğretici içerikli olmasına önem vermekteyiz, çocuklarımıza sunulan ürünlerin onların gelişimlerine önemli katkı sağladığı bilinci ile hareket etmekteyiz.            

          Siz de ailemize katılmak ister misiniz?

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun ya da üretimde beyaz yaka olarak deneyim sahibi üretim sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.


Görev yeri Manisa Akhisar' dır.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Manisa
07.10.2019
APNEA DENİZ MALZEMELERİ
Manisa Yunusemre
Son 1 Ay
ELBA BASINÇLI DÖKÜM SANAYİ A.Ş.
Manisa Merkez
04.10.2019
ELBA BASINÇLI DÖKÜM SANAYİ A.Ş.
Manisa Merkez
04.10.2019
ELGİNKAN HOLDİNG A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Manisa, İzmir
19.08.2019
EMAS MAKİNA SANAYİ A.Ş.
Manisa Yunusemre
Bugün
FORTES MÜHENDİSLİK
Manisa
Son 1 Ay
ELBA BASINÇLI DÖKÜM SANAYİ A.Ş.
Manisa Merkez
18.10.2019
VALFSEL ARMATÜR SANAYİ A.Ş.
Manisa Merkez
12.08.2019
EMAS MAKİNA SANAYİ A.Ş.
Manisa Yunusemre
12.08.2019
BENZER TÜM İLANLAR

UÇANTAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

UÇANTAY Gıda San.ve Tic.A.Ş. 1994 yılından bugüne kadar göstermiş olduğu başarılar doğrultusunda, Türkiye' de distribütörlük ve bayilik sistemini geliştirmeye devam etmektedir. Dünyanın 7 kıtasına ihracat yapmak için yola çıkan firmamız, bugün hedeflerine ulaşma yolunda hızla ilerlemektedir. 5000 m²’lik kapalı alana sahip üretim tesisimiz, İstanbul' da 150, Manisa Akhisarda 100 personel ile hizmet vermektedir.

UÇANTAY Gıda San.ve Tic.A.Ş.’nin temel ilkesi ; Çocukları mutlu etmek için en çok sevdikleri iki şeyi yani oyuncak ve şekeri bir araya getirerek en iyiyi ve en kaliteliyi onlara sunmaktır. Çocuklarımızın yüzlerinde tebessüm sağlamanın yanı sıra , oyuncaklarımızın eğitici ve öğretici içerikli olmasına önem vermekteyiz , çocuklarımıza sunulan ürünlerin onların gelişimlerine önemli katkı sağladığı bilinci ile hareket etmekteyiz. 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları