YBWEB02

Biyoloji Öğretmeni

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Tuzla
  • 13.02.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 532 Görüntüleme
Uğur Okulları  Biyoloji Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

İş Tanımı26 Kasım 1968'de Laleli'de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün,dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye'nin her noktasında,konusun da uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye'nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Uğur Okulları global standartlarda,yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek,tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak,problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak,yeni kuşakları ''iyi insan olma''bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamayı misyon edinmektedir.İnsani değerlerle donatılmış; sorgulayan ,araştıran,üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları,lise ve üniversite hazırlıkta çağa uygun modeller ve programlar konusuda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir.Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Uğur Okulları,yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 51 kampüs,20 Anadolu Lisesi,1 anaokulu,4 ortaokul,61 temel liseolmak üzere 137 okulu ile sürdürmektedir.

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı için Uğur Okulları Tuzla Kampüsünde görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

Aranan Nitelikler


Üniversitelerin ilgili  bölümünden mezun ,Tercihen alanında deneyimi bulunan
Aday Kriterleri:
Tecrübe:5-10 yıl
Eğitim Seviyesi:Lisans
Askerlik Durumu:Tamamlandı
EĞİTİM SEKTÖRÜNDE DENEYİME SAHİP
ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN
BAY-BAYAN BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.


Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Çözüm Özel Öğretim Kursu
İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
KAVRAM OKULLARI
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
KAVRAM OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Uğur Okulları
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları