YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Coğrafya Öğretmeni

Kayseri
 • 17.05.2019
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 329 Görüntüleme
Uğur Okulları Coğrafya Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 51 kampüs, 20 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 4 ortaokul, 61 temel lise olmak üzere 137 okulu ile sürdürmektedir.

2019 - 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA UĞUR OKULLARI KAYSERİ KAMPÜSÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE COĞRAFYA ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR. 

Aranan Nitelikler

 • EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ 
  ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ ALANLARINDAN MEZUN 
  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN 
  GELİŞİME AÇIK MESLEKİ YENİLİK VE ÇALIŞMALARI GÜNCEL TAKİP EDEBİLEN 
  MERKEZİ SINAV (YKS) HAZIRLIK ÇALIŞMALARINDA TECRÜBELİ 
  İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP  
  HİZMET KALİTESİNE ÖNEM VEREN 
  KURUM KÜLTÜRÜNE SAHİP ÇIKACAK
  TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK
  EĞİTİM TEKNOLOJİLERİNİ İYİ DERECEDE KULLANABİLEN

  NOT: ÖZGEÇMİŞİNDE FOTOĞRAFI OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURUSU DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

DOĞA KOLEJİ
20.04.2019
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Hatay, Kayseri
18.03.2019
Kayseri
Bugün
ERCİYES KOLEJİ
Kayseri
Son 1 Hafta
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
10.05.2019
20.04.2019
20.04.2019
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Kayseri
16.04.2019
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları