YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Hemşire

Ankara
  • 11.08.2018
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4922 Görüntüleme
Uğur Okulları  Hemşire İş İlanı

İş Tanımı

          26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

         Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 36 kampüs, 24 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 6 ortaokul, 63 temel lise olmak üzere 130 okulu ile sürdürmektedir.

Aranan Nitelikler

2018-2019 Eğitim Öğretim  yılı için Keçiören Uğur Temel Lisesi'nde görevlendirilmek üzere “Hemşire" alınacaktır.

*Sağlık liselerinden ya da Hemşirelik bölümünden mezunu,
*Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
*Bayan sağlık personeli,
*Tercihen keçiören ve civarında ikamet eden
*Giyim-kuşam ve görünümüne dikkat eden,
*Nezaket sahibi ve sabırlı çalışma arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Kudret International Hospital
Ankara
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya
Son 1 Ay
TEZ MEDİKAL SAĞLIK TURİZM A.Ş.
Kırıkkale,
Bugün
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Ankara
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
Son 1 Ay
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Ankara
Son 1 Ay
Bayındır Sağlık Grubu
Ankara Çankaya
20.03.2019
Bayındır Sağlık Grubu
Ankara
20.03.2019
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları