YBWEB03

KEMERBURGAZ UĞUR ANADOLU LİSESİ- TEMİZLİK VE TEKNİK PERSONEL

İstanbul Avrupa Yakası
 • 30.09.2019
 • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
 • 630 Görüntüleme
Uğur Okulları KEMERBURGAZ UĞUR ANADOLU LİSESİ- TEMİZLİK VE TEKNİK PERSONEL İş İlanı

İş Tanımı26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Uğur Okulları global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek, tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak, problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak, yeni kuşakları “iyi insan olma” bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamayı misyon edinmektedir. İnsani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 66 kampüs, 44 Anadolu lisesi  olmak üzere 110 okulu ile sürdürmektedir. 

Aranan Nitelikler

 • KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN
 • HİJYEN KURALLARINA UYAN
 • TEMİZLİK MALZEMESİNE ALERJİSİ OLMAYAN
 • HAFTA TATİLİ HAFTAda BİR GÜN
 • TEKNİK TAMİR BİLGİSİ OLAN
 • BOYA TADİLAT İŞİ YAPABİLECEK 
 • DİKSİYONU DÜZGÜN
 • EYÜP GÖKTÜRK KEMERBURGAZ ÇEVRESİNDE OTURAN 
 • Genel temizlikte yardımcı olacak tamir konularında bilgi sahibi eleman arayışındayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

BEYLIKDÜZÜ AYDINLAR KOLEJI
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü
13.09.2019
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
Son 1 Ay
KAVRAM ÖZEL EĞİTİM KURSU
İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Bugün
TARABYA AEC EĞİTİM HİZMETLERİ
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar
Son 1 Hafta
MIS YEMEK SAN VE TİC. LTD STI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Birinci Hospital
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ÇETİN GROUP
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Amerikan Kültür Anaokulu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları